Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - Κώστας Γαργαλιάνοι

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
    9/12 κλεινω ενα χρονο με το Αυστραλεζικο διπλομα για φορτηγο και στης 10/12 δινω για HC......
    αντε να δουμε τι θα κανουμε........
    καλη επιτυχια κωστα,και οταν το παρεις ....ξερεις εσυ ....ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΧΑΧΑΧΑ

    γιατι εγω ξερεις...ταιζω το vicroad xaxaxa
    ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

    Comment


      Originally posted by kikirikoy View Post
      καλη επιτυχια κωστα,και οταν το παρεις ....ξερεις εσυ ....ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΧΑΧΑΧΑ

      γιατι εγω ξερεις...ταιζω το vicroad xaxaxa
      ευχαριστω για τις ευχες οσο για σενα Κικι γνωριζεις απο πρωτο χερι οτι η ψησταρια μου ειναι συνεχεια αναμενη!!!!!!!και δεν περιμενω το διπλομα για μασα κοιταξε καλυτερα να βρεις αλλη δουλεια με πιο πολλα ντολαρς γιατι εχεις κανει πλουσια !!!!!την τροχαια!!!εισαι ο καλητερος τους πελατης αφου θα σου δωσουν και εκπτοτικα κουπονια!!!!

      Comment


        αυτό σου το έμαθαν Κώστα?
        <strong>

        Comment


          Originally posted by australian View Post
          αυτό σου το έμαθαν Κώστα?
          <strong>
          AMAZING ......australian you are super!!!!!!!!!!

          Comment


            Originally posted by australian View Post
            αυτό σου το έμαθαν Κώστα?
            <strong>
            πολυ πρωτο εισαι ολα τα λεφτα!!!!

            Comment


              δυστηχος σημερα εμαθα κατι που αμα το ηξερα απο περσυ θα ηταν καλητερα τα πραγματα επαγελματικος για μενα.
              Πριν μια βδομαδα ηρθε απο Ελλαδα φιλος και τον εστειλα στην σχολη οδηγων (τον Ελληνα)για το διπλομα ,το παιδι εχει 5 κατηγ. οπως και εγω και του ειπε ο δασκαλος οτι μπορει να δωσει αμεσως για HC /MC!!!!!!!και αν το παρει εχει καλος αλλιος ξαναδινει
              τον ρωτησα γιατι με μενα δεν εγινε το ιδιο και η απαντηση που πηρα με εστειλε!!!!!!ο δασκαλος που πηγα εγω ηταν Αυστραλος και δεν μου το ειπε γιατι για καθε κατηγορια που δινουμε πληρονουμε 1100δολ.!!!!και αν το επερνα με την πρωτη θα τα εχανε!!!!στο δε φιλο ουτε εξερεση απο το vic road ουτε τιποτε!!!
              ηθικο διδαγμα""ο Ελληνας αμα θελει βοηθαει!!!!!
              παρεπιπτοντος εγω πρεπει να περιμενω να κλεισω χρονο με το HR για να δωσω για HC υπομονη 27 μερουλες μεινανε!!!!!!!

              Comment


                5 σήμερα........ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Όλα θα πάνε καλά και μετά ποιος σε πιάνει..... ελπίζω να γιορταστεί αναλόγως βέβαια με αστακό στο γκάζι
                ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

                Comment


                  Originally posted by kikirikoy View Post
                  5 σήμερα........ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Όλα θα πάνε καλά και μετά ποιος σε πιάνει..... ελπίζω να γιορταστεί αναλόγως βέβαια με αστακό στο γκάζι
                  οχι αυτη την φορα στρειδια αλα πατρικ!!!!!!ξερεις; εσυ!!!
                  παντως ευχαριστω για τις ευχες σου

                  Comment


                    φίλε μου κωστα εγω ήμουνα σίγουρος για την επιτυχία σου ....... εύχομαι απο σημερα με το καινούργιο χαρτι στα χερια σου....να σου πανε ολα οπως επιθυμείς
                    ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

                    Comment


                      Originally posted by kikirikoy View Post
                      φίλε μου κωστα εγω ήμουνα σίγουρος για την επιτυχία σου ....... εύχομαι απο σημερα με το καινούργιο χαρτι στα χερια σου....να σου πανε ολα οπως επιθυμείς
                      αν και λιγο αργα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
                      αντε να δουμε τωρα !!!!λιγο μεσον λιγο .......φαρδια και thats it!!!!!κερναω καφε στο *υποβρυχειο*

                      Comment


                        Comment


                          το πηρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ααααααααααααα HC ......................

                          Comment


                            Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                            το πηρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ααααααααααααα HC ......................
                            Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                            Comment


                              Μπραβο Κωστα
                              Διαβαζω την ιστορια σου και χαιρομαι που ολα σου πανε καλα.
                              Φουλαρω τις μηχανες να ερθω κι εγω προς τα κατω
                              Οπλα μου ειναι η γυναικα μου που εχει γενηθει στην Αυστραλια, το οτι ειμαι χειριστης διπλωματουχος και με πολυετη εμπειρια σε χωματουργικα μηχανηματα (ακομα και υδραυλικο σαρωθρο). εμπειρος οδηγος ε κατηγοριας με εμπειρια σε εθνικες και διεθνεις μεταφορες, και ταξιτζης.
                              Με εχει βοηθησει πολυ το forum και ελπιζω να τα καταφερω κι εγω.
                              Αν δεν φτάσει ο Άνθρωπος στην άκρη του γκρεμού, Δεν βγάνει η ράχη του φτερούγες να πετάξει.

                              Comment


                                Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                                το πηρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ααααααααααααα HC ......................
                                ποτε θα φααααααααμμμμμμεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!για το HC

                                ΥΣ: εκτος απο πολυ καλη παρεα,ειναι και μαστορας του BBQ
                                ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

                                Comment

                                Working...
                                X