Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - Κώστας Γαργαλιάνοι

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
    το πηρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ααααααααααααα HC ......................
    και εις ανωτερα....(αληθεια εχει ανωτερο...χιχιχχι)

    Comment


      MC ......Multi Combination Licence Αυτα τα τραινα που βλεπαμε στης ταινιες;;;
      ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

      Comment


        Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
        το πηρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ααααααααααααα HC ......................
        Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

        Comment


          Μπράβο ρε Κώστα,συγχαρητήρια.Στην καλυτερη στιγμή το πήρες ,πάνω που ήρθαμε και εμείς κοντά.Περιμένω πρόσκληση για bbq.
          Πολλά φιλιά.
          Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ

          Comment


            Κώστα κάποιο δίπλωμα πρέπει να πήρες....δεν ξέρω τι....δεν πειράζει, τα συγχαρητήρια μου φιλαράκι!!!!!!!!Πάντα τέτοια!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

            Comment


              σημερα επισκεπτηκα κρατικο !!!!! οδοντοιατριο βεβαια μετα απο αναμονη 3 μηνων ευτυχως που δεν ποναγα!!!
              λοιπον καθαρισμος και 1 σφραγισμα 25 !!!!!δολ.και η υπηρεσειες τους !!!!ιατρικο αθηνων παρακαλω το τηλ ειναι 98856822
              με καρτα μεντικερ ασφαλως!!!και η περιοχη ειναι στο ασβερτον πιστευω οτι υπαρχουν και αλλου παρτε εκει και ρωτηστ

              Comment


                Μαλλον εκατσες σε καλο οδοντιατρο Κωστα! εγω πριν ενα μηνα που πηγα σε κρατικο(στο οποιο απο τι καταλαβα εξυπηρετουν φοιτητες) περιμενα 4 ωρες, και τελικα με δεχεται ενας πιτσιρικας Κινεζος ο οποιος κραταγε την ταναλια ολη την ωρα για να μου βγαλει το δοντι, και εβλεπε το ρολοι του γιατι επρεπε να σχολασει, φυσικα πηρα δρομο δεν θυμαμαι ουτε γεια να του ειπα!! Πηγαινω σε ιδιωτικο γιατρο, κι οταν μου λεει $1.400 για μια απονευρωση στο μυαλο μου ηρθε κατευθειαν η ταναλια του κινεζου!!! ευτυχως που βρεθηκε ενας καλος Ελληνας γιατρουδακος με τα μισα λεφτα!! παντως τωρα καταλαβαινω γιατι αρκετοι εδω ειναι χωρις δοντια!

                Comment


                  Originally posted by MARINAM View Post
                  Πηγαινω σε ιδιωτικο γιατρο, κι οταν μου λεει $1.400 για μια απονευρωση στο μυαλο μου ηρθε κατευθειαν η ταναλια του κινεζου!!! ευτυχως που βρεθηκε ενας καλος Ελληνας γιατρουδακος με τα μισα λεφτα!! παντως τωρα καταλαβαινω γιατι αρκετοι εδω ειναι χωρις δοντια!
                  Καλημέρα MARINAM

                  Αν είναι έτσι σε μία οικογένεια που πρέπει να φτιάξουν 6-7 δόντια πάνε διακοπές στην Ελλάδα τα φτιάχνουν κ τους μένουν κ τα μισά $$$
                  Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                  Comment


                    Αυτο ειπαμε με τον αντρα μου Jim , θα βλεπα και τους δικους μου, αλλα 1 εβδομαδα ημουν με παυσιπονα, κι αν δεν ηταν μπροστινο δοντι θα το βγαζα μονη μου!!!

                    Comment


                      Originally posted by jimathens View Post
                      Καλημέρα MARINAM

                      Αν είναι έτσι σε μία οικογένεια που πρέπει να φτιάξουν 6-7 δόντια πάνε διακοπές στην Ελλάδα τα φτιάχνουν κ τους μένουν κ τα μισά $$$
                      Τοσο ακριβα!! Μονο σε ιδιωτη ...παιζει?
                      “Nothing is forever”

                      Comment


                        Originally posted by Greece4ever View Post
                        Τοσο ακριβα!! Μονο σε ιδιωτη ...παιζει?
                        εδω ολα ειναι ακριβα αλλα με τα δοντια..........αστα να πανε πολλοι πανε ελλαδα διακοπες και τα φτιαχνουν !!!!
                        ενταξειν παιζει και ιδιοτικες ασφαλιες εδω αλλα για αργοτερα προς το παρων και οσο δεν ποναει το δοντακι αναμονη για το κρατικο!!

                        Comment


                          φακεν μπαστερ ιριετ!!!!!αυτες ηταν οι πρωτες κουβεντες που ακουσα απο μια γυναικα!!!!! προχτες στην παρελαση γιατι παρκαρα το καρο¨ μου κοντα στο δικο τις και νομισε οτι την ακουμπισα μετα ηρθε και ο αφεντης τις!!!!και μετα απο ορισμενα κοσμιτικα στα αγγλικα του ξεφευγει και το ελληνικο!!!!!τουριξα και εγω τα δικα μου τα νεοελληνικα!!!!!και στο τελος ειπε το σοφο........τι θελατε και ηρθατε ολοι εσεις εδω ????θα δεις τι θα σου κανω!!!!του ειπα τι θα μου κανει (ακουει το ΕΣΡ!!!) τεμπεληδες μαζευτηκατε εδω ..!!!!!του ειπα βεβαια το κλασικο που λεω αφου ειμαστε τεμπεληδες τι φοβοσαστε δεν θα σας παρουμε τις δουλειες!!!!εκτος και αν !!!!δεν εισαστε και τοσο δουλευταραδες και στο κατω κατω τις γραφεις τον τεμπελη στην Ελλαδα τον πληρωνει η μαμα και ο μπαμπας τους ενω ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ!!!!!!κριμα και ηταν και νεος 45 χρονων περ. και 2 παιδακια στην ηλικια των δικων μου......και μετα τον ειδα με Ελληνικη σημαια στα χερια!!!!!μπραβο Ελληνα του ειπα!!!!

                          Comment


                            Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                            φακεν μπαστερ ιριετ!!!!!αυτες ηταν οι πρωτες κουβεντες που ακουσα απο μια γυναικα!!!!! προχτες στην παρελαση γιατι παρκαρα το καρο¨ μου κοντα στο δικο τις και νομισε οτι την ακουμπισα μετα ηρθε και ο αφεντης τις!!!!και μετα απο ορισμενα κοσμιτικα στα αγγλικα του ξεφευγει και το ελληνικο!!!!!τουριξα και εγω τα δικα μου τα νεοελληνικα!!!!!και στο τελος ειπε το σοφο........τι θελατε και ηρθατε ολοι εσεις εδω ????θα δεις τι θα σου κανω!!!!του ειπα τι θα μου κανει (ακουει το ΕΣΡ!!!) τεμπεληδες μαζευτηκατε εδω ..!!!!!του ειπα βεβαια το κλασικο που λεω αφου ειμαστε τεμπεληδες τι φοβοσαστε δεν θα σας παρουμε τις δουλειες!!!!εκτος και αν !!!!δεν εισαστε και τοσο δουλευταραδες και στο κατω κατω τις γραφεις τον τεμπελη στην Ελλαδα τον πληρωνει η μαμα και ο μπαμπας τους ενω ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ!!!!!!κριμα και ηταν και νεος 45 χρονων περ. και 2 παιδακια στην ηλικια των δικων μου......και μετα τον ειδα με Ελληνικη σημαια στα χερια!!!!!μπραβο Ελληνα του ειπα!!!!
                            χαχαχα μην σου περνουν τον αερα Κωστα.
                            πανω τους.
                            Αν δεν φτάσει ο Άνθρωπος στην άκρη του γκρεμού, Δεν βγάνει η ράχη του φτερούγες να πετάξει.

                            Comment


                              Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                              φακεν μπαστερ ιριετ!!!!!αυτες ηταν οι πρωτες κουβεντες που ακουσα απο μια γυναικα!!!!! προχτες στην παρελαση γιατι παρκαρα το καρο¨ μου κοντα στο δικο τις και νομισε οτι την ακουμπισα μετα ηρθε και ο αφεντης τις!!!!και μετα απο ορισμενα κοσμιτικα στα αγγλικα του ξεφευγει και το ελληνικο!!!!!τουριξα και εγω τα δικα μου τα νεοελληνικα!!!!!και στο τελος ειπε το σοφο........τι θελατε και ηρθατε ολοι εσεις εδω ????θα δεις τι θα σου κανω!!!!του ειπα τι θα μου κανει (ακουει το ΕΣΡ!!!) τεμπεληδες μαζευτηκατε εδω ..!!!!!του ειπα βεβαια το κλασικο που λεω αφου ειμαστε τεμπεληδες τι φοβοσαστε δεν θα σας παρουμε τις δουλειες!!!!εκτος και αν !!!!δεν εισαστε και τοσο δουλευταραδες και στο κατω κατω τις γραφεις τον τεμπελη στην Ελλαδα τον πληρωνει η μαμα και ο μπαμπας τους ενω ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ!!!!!!κριμα και ηταν και νεος 45 χρονων περ. και 2 παιδακια στην ηλικια των δικων μου......και μετα τον ειδα με Ελληνικη σημαια στα χερια!!!!!μπραβο Ελληνα του ειπα!!!!
                              Δυστυχώς αυτά τα φαινόμενα στη Μελβούρνη είναι συχνά για όλους. Με μεγάλη λύπη ανακαλύπτεις όταν έρχεσαι εδώ πως το μεγαλύτερο ρατσισμό, ίσως και το μοναδικό, τον αντιμετωπίζεις από "Έλληνες". Πρέπει να οργανωθούμε...
                              Ο τελευταίος να κλείσει την πόρτα.

                              Comment


                                Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                                φακεν μπαστερ ιριετ!!!!!αυτες ηταν οι πρωτες κουβεντες που ακουσα απο μια γυναικα!!!!! προχτες στην παρελαση γιατι παρκαρα το καρο¨ μου κοντα στο δικο τις και νομισε οτι την ακουμπισα μετα ηρθε και ο αφεντης τις!!!!και μετα απο ορισμενα κοσμιτικα στα αγγλικα του ξεφευγει και το ελληνικο!!!!!τουριξα και εγω τα δικα μου τα νεοελληνικα!!!!!και στο τελος ειπε το σοφο........τι θελατε και ηρθατε ολοι εσεις εδω ????θα δεις τι θα σου κανω!!!!του ειπα τι θα μου κανει (ακουει το ΕΣΡ!!!) τεμπεληδες μαζευτηκατε εδω ..!!!!!του ειπα βεβαια το κλασικο που λεω αφου ειμαστε τεμπεληδες τι φοβοσαστε δεν θα σας παρουμε τις δουλειες!!!!εκτος και αν !!!!δεν εισαστε και τοσο δουλευταραδες και στο κατω κατω τις γραφεις τον τεμπελη στην Ελλαδα τον πληρωνει η μαμα και ο μπαμπας τους ενω ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ!!!!!!κριμα και ηταν και νεος 45 χρονων περ. και 2 παιδακια στην ηλικια των δικων μου......και μετα τον ειδα με Ελληνικη σημαια στα χερια!!!!!μπραβο Ελληνα του ειπα!!!!
                                Να αναφέρω και εγώ παρεμφερή ιστορία όπου σε μπαράκι του Σίδνεϋ, κάποια "ομογενή" μας μου έκανε παρατήρηση γιατί μίλαγα ελληνικά με τον κουμπάρο μου! Επίσης με ρώτησε τι κάνω στην χώρα λες και ήταν αστυνομικός... Φυσικά δεν μάσησα και την έβαλα στη θέση της με τον τρόπο μου. Τελικά σε αυτήν τη χώρα οι μεγαλύτεροι ρατσιστές είναι οι ομογενείς μας...

                                Με τις υγείες μας...

                                Comment

                                Working...
                                X