Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - Κώστας Γαργαλιάνοι

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
    γεια σου ρε μιχο τι κανεις?εχω φαει χοντρο πακετο με το διπλωμα!!!τωρα θα δωσο και εξετ.απο ενα βιβλιο γραμμενο αγγλικα!!!!φτιαξε τα χαρτια σου οπως ειπαμε και σε περιμενω.
    kon καλο διαβασμα και καλο κουραγιο θα τα καταφερεις δεν σε φοβαμαι !!!!!!
    Εγω παλευω να παρω τα μετρητα απο τον .......αλλα τιποτα!!!
    κατα τα αλλα δινω για IELTS και εξετασεις για τα αλλα που ξερεις

    Comment


      Originally posted by mikelo View Post
      kon καλο διαβασμα και καλο κουραγιο θα τα καταφερεις δεν σε φοβαμαι !!!!!!
      Εγω παλευω να παρω τα μετρητα απο τον .......αλλα τιποτα!!!
      κατα τα αλλα δινω για IELTS και εξετασεις για τα αλλα που ξερεις
      εγω πηρα τα καρφουρ τηλ.και μου ειπαν τον μαρτιο και βλεπουμε!!!τα γραμματια απο το φορτηγο ............εκει να δεις αστα να πανε μιχο φιλακια

      Comment


        ναμαι και εγω.Μετα απο πολυ διαβασμα λογο διπλοματος επιτελους εχτες εδωσα για το διπλομα,το αποτελεσμα δυστιχος ηταν αρνιτικο,απο τις 3 δοκιμ. περασα μονο την 1 (οπισθεν,παρκινκ)σηματα καπουτ στις 32 ερωτ.απαν.σωστα στις 26 δικαιολ. 4 λαθη.κοπηκα και οδηγ.γιατι το διπλομα που ΘΑ επερνα ηταν για ολους τους τυπους φορτηγων και εδωσα με σθνχρονιζε σαζμαν που ειχα να οδηγ. απο τον στρατο και με 2 τριξιματα στο σαζμαν σε κοβουνε,εδω εχουν δαφορ.τυπους διπλομ. για τα αναλογα φορτηγα αλλο για μανουαλ αλλοα για αυτομ.και ενα για ολλα τα φορτηγα αυτο θελησα να παρω .... Τωρα θα παω να κανω κανενα μαθημα απο βδομαδα και βλεπουμε,καθε μαθημα 300 η ωρα,και για τα σηματα να δωσο παλι 80 δολ.τα σηματα οι ερωτησεις ηταν ευκολες αλλα διφορουμενες και επρεπε να απαντησω βαση των Νομων της Αυστρ. και εγω δεν ηξερα ,και το βιβλιο που σου δινουν ειναι στα Αγγλικα και ΔΕΝ υπαρχει μεταφραση του,τωρα θα κοιταξω να βρω βοηθεια απο φιλους και γνωστους ,επιστρατευτικε και ο jogos 71 να βοηθ.Καθε βοηθεια δεκτη με ανταλαγμα μεγαλο φαγοποτι!!!!παιδια ειναε δυσκολο εγω δεν το περιμενα ετσι η εξαιρεση που δινουν ειναι να μην περιμενης 2 χρινια να σου επιτρεψουν να δωσεις εξετασεις

        Comment


          Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
          ναμαι και εγω.Μετα απο πολυ διαβασμα λογο διπλοματος επιτελους εχτες εδωσα για το διπλομα,το αποτελεσμα δυστιχος ηταν αρνιτικο,απο τις 3 δοκιμ. περασα μονο την 1 (οπισθεν,παρκινκ)σηματα καπουτ στις 32 ερωτ.απαν.σωστα στις 26 δικαιολ. 4 λαθη.κοπηκα και οδηγ.............................................. ........................................
          λυπάμαι κωστα.... γιατί δεν έδωσες σε αυτόματο; δεν θα ήταν πιο εύκολο;;
          ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

          Comment


            Originally posted by kikirikoy View Post
            λυπάμαι κωστα.... γιατί δεν έδωσες σε αυτόματο; δεν θα ήταν πιο εύκολο;;
            το αυτοματο σε θετει σε περιορισμο να οδηγας μονο αυτ.και τα πιο πολλα φορτηγα εδω δεν ειναι αυτοματα

            Comment


              christine

              Κρίμα βρε Κώστα! Λυπάμαι....αλλά μην το βάζεις κάτω!!!!

              Comment


                επιτελους σκοραρισα!!!Σημερα ξαναεδωσα πορεια και περασα εδωσα με μια Βολβαρα και δατς ιτς!!!87 στα 100,παιδια ειναι πολυ τυπικη εδω,να κοιτας δεξια αριστερα τους καθρεπτες καθε λιγα δευτερολεπτα να σταματας στις διαστ.και να κοιταςΔ -ΑΡ εστω και ασ τους δουλευεις,τελος παντον ,τωρα παμε για τα σηματα.Βρηκε κατι ο jogos 71 στο διαδικτιο αλλα ναμιζω οτι ειναι για το Σινδευ,μπορει το διπλομα να περναει σε ολη την Αυστραλια αλλα καθε πολιτεια εχει τους δικους τις νομους και ερωτησεις για την αποκτηση του διπλοματος.Προς το παρον παμε στο σχολειο Αγγλικων και το Σ\Κ θα παμε στο φεστιβαλ Αντιποδες που κανει η Ελληνικη Κοινοτητα.

                Comment


                  Συγχαρητήρια Κώστα και καλή επιτυχία στα σήματα.

                  Comment


                    Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                    επιτελους σκοραρισα!!!Σημερα ξαναεδωσα πορεια και περασα εδωσα με μια Βολβαρα και δατς ιτς!!!87 στα 100,παιδια ειναι πολυ τυπικη εδω,να κοιτας δεξια αριστερα τους καθρεπτες καθε λιγα δευτερολεπτα να σταματας στις διαστ.και να κοιταςΔ -ΑΡ εστω και ασ τους δουλευεις,τελος παντον ,τωρα παμε για τα σηματα.Βρηκε κατι ο jogos 71 στο διαδικτιο αλλα ναμιζω οτι ειναι για το Σινδευ,μπορει το διπλομα να περναει σε ολη την Αυστραλια αλλα καθε πολιτεια εχει τους δικους τις νομους και ερωτησεις για την αποκτηση του διπλοματος.Προς το παρον παμε στο σχολειο Αγγλικων και το Σ\Κ θα παμε στο φεστιβαλ Αντιποδες που κανει η Ελληνικη Κοινοτητα.
                    Τα μάθα τα μάθα τα ευχάριστα, άντε καλή επιτυχία τώρα και με τα σήματα. Εγώ το βρήκα το ερωτηματολόγιο που είναι στα ελληνικά από Σίδνεϊ ,Κι αν το ψάξεις έχει και το βιβλίο στα ελληνικά. Απλά όπως ανέφερες και εσυ δεν γνώριζω αν διαφοροποιούνται από της Μελβούρνης Σε κάθε περίπτωση πάντως κι αν δεν είσαι πολύ εξοικειωμένος με τα αγγλικά ρίξτου μια ματιά
                    και δες και αυτο....

                    Driver Qualification Test

                    Driver Qualification Test greek ελπίζω να βοηθήσει
                    ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

                    Comment


                      ρωτησα σημερα στο vic road και μου ειπαν οτι το διπλομα ειναι για ολη την χωρα ιδιο αλλα το βιβλιο οχι Ενα παραδιγμα το βιβλιο του Σινδευ ρωταει για περιοριστη ταχυτητας (ταχογραφος) ενω στην Μελβουρνη τα φορτηγα δεν εχουν.

                      Comment


                        ΜΠΡΑΒΟ kon!!!!!!!!!!
                        Αντε και σ'ανωτερα!!!!!!

                        Comment


                          επιτελους χτες σκοραρισα και στα σημστα,τελικα πηγα σε σχολη με Ελληνα δασκαλο και αφου μου εκανε καλη μεταφραση στης ερωτησεις απαντησα με 1 λαθος.

                          Comment


                            Συγχαρητηρια Κωστα!!!!!!!!


                            Comment


                              Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                              επιτελους χτες σκοραρισα και στα σημστα,τελικα πηγα σε σχολη με Ελληνα δασκαλο και αφου μου εκανε καλη μεταφραση στης ερωτησεις απαντησα με 1 λαθος.
                              μπραβο ρε κωστα ,να και ενα καλό νέο .να ανεβαίνουμε και λιγο!!!
                              ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

                              Comment


                                ΚΩΣΤΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΥΣ ΜΙΣΗ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΓΙΑΛΟΒΑ. ΜΕΝΩ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΚΑΙ ΕΔς ΚΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ.. ΕΙΧΕΣ ΓΝΨΣΤΟΥΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΕΥΚΟΛΙΑ? ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΠΡΩΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΛΛΑ ΟΛΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΑ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΥΛΟΥΡΓΟΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΙΤΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ..ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

                                Comment

                                Working...
                                X