Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - κουκος κωστας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Για οσους ειναι εδω και τους ενδιαφερει να κυκλοφορουν με καθε ειδους συγκοινωνια σε αυτο το σαιτ μπορειτε να βαλετε το που ειστε και προορισμο και να σας βγαλει τα παντα εως και χαρτες.


    Home - Public Transport Victoria
    Ζησε καλα - Γελα συχνα
    Αγαπησε πολυ

    Comment


      #62
      Κώστα ο λαός θέλει/περιμένει videos....!!! Δώσε....
      Υπομονή και επιμονή patriotes.

      Comment


        #63
        Originally posted by Agoriani View Post
        Κώστα ο λαός θέλει/περιμένει videos....!!! Δώσε....
        kωστα περιμενουμε video please

        Comment


          #64
          καλησπέρα

          καλέ που χάθηκες
          βάλε να δούμε τίποτα



          Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

          Comment


            #65
            Κωστα please θελουμε videakia !!!!

            Πραγματικα πολυ ωραια η Αυστραλια !!!!!!

            Αλλα και η περιγραφη που κανεις δεν παιζεται !!!!!

            Χαιρετισμους απο Σουηδια
            Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
            Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

            Comment


              #66
              Άντε βρε Κωστή κάνε καμιά λήψη να παρηγορηθούμε κι εμείς που είμαστε ακόμα στην αναμονή για αναχώρηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Η πείρα είναι μια χτένα που την αποκτάς όταν είσαι πια καραφλός!!!!

              Comment


                #67
                Κωστα μας ξεχασες;
                Αντε ανεβασε κανενα video χαΛαρα!!!!!!!!

                Comment


                  #68
                  Originally posted by KOSTASMOS1 View Post
                  kωστα περιμενουμε video please
                  new videos sto youtube koukeikaDSCN0272.AVI <telios>

                  Comment


                    #69
                    Παιδια καλημερα απο αουστραλια μιας και ειναι 3 το πρωι.Δεν σας ξεχασα.Ηταν μια περιεργη φαση που περασαμε βαλε η εποικοινωνια με ελλαδα ,βαλε η κλεισουρα ,βαλε το τρεξιμο για να τσουλισουν λιγο τα πραγματα,βαλε η λαλακια που σε βαραει ,εεεεε ανθρωπος εισαι εχεις και τις αποκατω σου.Μια νυκτα ειδικα ειχε παει 4 το πρωι δικια μου ωρα και εγω καραουλι,με ειχε παρει απο κατω ,ενας φιλος που γνωρισα απο το πατριωτακι μου κτυπαει στο facebook και μου κανει κληση με καταλαβε και μου κρατησε συντροφια για αρκετη ωρα δεν μπορειτε να φανταστητε τι καλο μου εκανε.
                    Αυτος ηταν ο λογος που ειμουν απων,συν το γεγονος οτι δεν ειχα παει καπου για να εχει και εμνευση ο καλλιτεχνης.Για οσους εχουν την δυνατοτητα να ερθουν αυστραλια ειναι μια χωρα που σου δινει την δυνατοτητα να ζησεις μια καλη ζωη και τα παιδια σου να κυνηγησουν τα ονειρα τους αλλα μεσα σου σου λειπει η ελλαδα οι δικοι σου ανθρωποι οι φιλοι που σε αγαπουν και τους αγαπας.Το σταδιο της προσαρμογης ειναι λιγο δυσκολο αλλα μολις φερεις τα πραγματα σε λογαριασμο ολα γινονται καλυτερα .
                    Σας ανεβαζω 2 νεα βιντεακια .
                    Δεν εχω παει σε μερη ακομα γιατι προεχει τωρα να βρω μια δουλεια αλλα θα κανω οτι μπορω καλυτερο.

                    Ευανθια μεγαλωσα στην σουηδια.για δευτερη φορα στην ζωη μου μεταναστης,αλλα δε βαριεσαι, μασαμε?

                    Ισως οταν ερθετε, οσοι ερθετε με το καλο κατω να βρεθουμε κιολας.


                    εχω την εντυπωση οτι πρεπει να εχω κι εγω ενα μοτο πως σας φαινεται το:
                    ΄΄Εαν νομιζεις οτι μονος δεν μπορεις να αλαξεις τα πραγματα
                    προσπαθησε να κοιμηθεις σε ενα δωματιο με ενα κουνουπι΄΄
                    Ζησε καλα - Γελα συχνα
                    Αγαπησε πολυ

                    Comment


                      #70
                      Παρεμπιπτόντως ειχα βαλει μοτο αλλα ειπαμε ξεχνω και οπως λεει και η σύζυγος :απορω πως βρισκεις το δρομο και γυρνας στο σπιτι.
                      Ζησε καλα - Γελα συχνα
                      Αγαπησε πολυ

                      Comment


                        #71
                        Originally posted by κουκος κωστας View Post
                        Παιδια καλημερα απο αουστραλια μιας και ειναι 3 το πρωι.Δεν σας ξεχασα............................................ .....................

                        Ευανθια μεγαλωσα στην σουηδια.για δευτερη φορα στην ζωη μου μεταναστης,αλλα δε βαριεσαι, μασαμε?

                        Ισως οταν ερθετε, οσοι ερθετε με το καλο κατω να βρεθουμε κιολας.


                        εχω την εντυπωση οτι πρεπει να εχω κι εγω ενα μοτο πως σας φαινεται το:
                        ΄΄Εαν νομιζεις οτι μονος δεν μπορεις να αλαξεις τα πραγματα
                        προσπαθησε να κοιμηθεις σε ενα δωματιο με ενα κουνουπι΄΄
                        Γεια σου Κωστα !!!!!! Προσφατα γνωρισα ενα ζευγαρι ελληνες , ο αντρας χρονια αυστραλια και η γυναικα του γεννημενη και μεγαλωμενη σουηδια. Τελικα επελεξαν και ηρθαν σουηδια .

                        Εται οπως μας κανανε Κωστα τρεχουμε απο χωρα σε χωρα να γλυτωσουμε απο τα λαμογια και τις λαμογιες τους.
                        Ευχομαι να βρεις γρηγορα δουλεια !!!!
                        Να μην σε παιρνει καθολου απο κατω γιατι τα πραγματα στην ελλαδα ειναι πολυ χαλια ...και οσοι εχουμε καταφερει να φυγουμε ειμαστε τυχεροι !!!!!
                        Το κυριοτερο γλυτωσαμε τα παιδια μας !!!!
                        Εγω σκεφτομαι αυτους που μενουν πισω ...τι τραβανε και τι τους περιμενει ακομα.......

                        Οσο για τα βιντεακια σου πολυ τα ευχαριστιεμαι !!!!!! Η αυστραλια καταπληκτικη μοιαζει σε πολλα με την σουηδια , αλλα και η περιγραφη σου , η φωνη σου , καταπληκτικη !!!!
                        Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
                        Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

                        Comment


                          #72
                          στο you tube pklimos72 - YouTube
                          συνεντευξη που εδωσε ο κουνιαδος μου
                          Ζησε καλα - Γελα συχνα
                          Αγαπησε πολυ

                          Comment


                            #73
                            [QUOTE=κουκος κωστας;48644]Παιδια καλημερα απο αουστραλια μιας και ειναι 3 το πρωι.Δεν σας ξεχασα.Ηταν μια περιεργη φαση που περασαμε βαλε η εποικοινωνια με ελλαδα ,βαλε η κλεισουρα ,βαλε το τρεξιμο για να τσουλισουν λιγο τα πραγματα,βαλε η λαλακια που σε βαραει ,εεεεε ανθρωπος εισαι εχεις και τις αποκατω σου.Μια νυκτα ειδικα ειχε παει 4 το πρωι δικια μου ωρα και εγω καραουλι,με ειχε παρει απο κατω ,ενας φιλος που γνωρισα απο το πατριωτακι μου κτυπαει στο facebook και μου κανει κληση με καταλαβε και μου κρατησε συντροφια για αρκετη ωρα δεν μπορειτε να φανταστητε τι καλο μου εκανε.


                            Να μην σε παιρνει καθολου απο κατω γιατι τα πραγματα στην ελλαδα ειναι πολυ χαλια Το σταδιο της προσαρμογης ειναι λιγο δυσκολο αλλα μολις φερεις τα πραγματα σε λογαριασμο ολα γινονται καλυτερα .

                            Comment


                              #74
                              Συνέχισε την καλή δουλειά με τα video και μην στενοχωριέσαι δεν αξίζει να σκέφτεσαι ότι ήρθες εδώ για ένα καλύτερο μέλλον για την οικογένεια σου.Ολα θα στρώσουν στο τέλος είναι δύσκολα στην αρχή με πολύ άγχος και στενοχώρια αλλα μετά θα κοιτάς πίσω σου και θα γελάς .

                              Comment


                                #75
                                κωστα καλοριζικο το καινουργιο σου αυτοκινητο και χαιρομαι που σιγα σιγα μπαινεις σε μια σειρα.Αυτο που μου αρεσει βλεποντας τα video σου ειναι οτι ζεις το καθε σου λεπτο σου ευχομαι καλη συνεχεια και ισως καποια στιγμη του χρονου βρεθουμε απο κοντα.

                                Comment

                                Working...
                                X