Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - κουκος κωστας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Βάστα γερά πατριωτάκι ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό κι αφού δεν σε σκότωσε η Ελλάδα τότε μην φοβάσαι χάρο!!!!!!!!!!!!!!
    Κι εγώ θέλω μότο μάλλον οπότε για δείτε αυτό:
    ''Η ΠΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΤΕΝΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΑΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΙΑ ΦΑΛΑΚΡΟΣ!''
    Η πείρα είναι μια χτένα που την αποκτάς όταν είσαι πια καραφλός!!!!

    Comment


      #77
      καλησπερα σε ολους απο αουστραλια.
      ειμαι ιδιαιτερα χαρουμενος που μπορω και προσφερω λιγη χαρα σε καποιους απο εσας,δεν ειμαι καλος στον γραπτο λογο γιατι ψιλοβαριεμαι να γραφω αλλα στην παρλα δοξα το θεο.σημερα πηγα στο σχολειο που πηγαινει η γυναικα μου,επαθα πλακα μου πεσαν τα τσαουλια(σαγονια)που λενε και στο χωριο μου.ειναι κατι σαν δημοσια ι.ε.κ. απιστευτες εγκαταστασεις απιστευτα τεραστιο ολα λειτουργουν στην εντελεια .ειναι δημοσιο και ολα ειναι πεντακαθαρα οι σεκιουριτη γυρνουν συνεχεια τι να λεμε καφετεριες βιβλιοθηκες απο που να ξεκινησω και που να τελειωσω.θα κανω βιντεο.
      στο μιλητο θα τα πουμε καλυτερα.
      για αλλο ομως βγηκα σας δινω δυο σαιτ που δωσανε στο σχολειο της συζηγου για να μαθεις αγγλικα και εχει για διαφορα επιπεδα
      autoenglish.org
      elllo | English Listening Online
      επισης για τα course που σας ελεγα στο προτελευταιο βιντεο να ενα σαιτ απο εκει που παει η συζηγος φυσικα εχει και αλλα που ειναι και καλυτερα απο οτι μου λεει ο διευθηνων συμβουλος του σπιτιου μου(συζηγος).
      Chisholm Institute of TAFE - Courses by Career Fields

      μελετηστε τα και σε καλη μερια

      παιδια εγω δεν εχω τις τρομερες γνωσεις, αλλα παιδια στο πατριωτακη σιγουρα ξερουν περισοτερα οπως ο αγοριανη .

      οτι μπορω κανω και οτι πεφτει στην αντιληψη μου σας το δινω
      και εις αλλα με υγεια.
      και παντα χααλααραα.
      Ζησε καλα - Γελα συχνα
      Αγαπησε πολυ

      Comment


        #78
        Κωστας Κουκος οε οε οε!!!!!
        Μ αρεσε ο διευθυνων συμβουλος του σπιτιου σου!Θα το περασω στον αντρα μου!!!

        Comment


          #79
          Βίντεο από τον κούκο και ξερό ψωμί οεοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Η πείρα είναι μια χτένα που την αποκτάς όταν είσαι πια καραφλός
          Η πείρα είναι μια χτένα που την αποκτάς όταν είσαι πια καραφλός!!!!

          Comment


            #80
            Originally posted by gogita View Post
            Κωστας Κουκος οε οε οε!!!!!
            Μ αρεσε ο διευθυνων συμβουλος του σπιτιου σου!Θα το περασω στον αντρα μου!!!
            Gogita, σου έχω και άλλο καλό, ο άντρας μου λέει : "Συγγνώμη να ρωτήσω το μονομελές"

            Comment


              #81
              Originally posted by demi View Post
              Gogita, σου έχω και άλλο καλό, ο άντρας μου λέει : "Συγγνώμη να ρωτήσω το μονομελές"

              Πολύ καλά και τα δύο!!!!
              We must be willing to let go of the life we have planned,so as to have the life that is waiting for us.
              Joseph Campell

              Comment


                #82
                σημερα πηγα στην μελβουρνη γυρισα και βιντεακια η ποιοτητα τους δεν ειναι πολυ καλη αλλα με μια φωτογραφικη μηχανη οτι μπορουσαμε καναμε.
                ελπιζω να σας αρεσουν
                Ζησε καλα - Γελα συχνα
                Αγαπησε πολυ

                Comment


                  #83
                  Originally posted by demi View Post
                  Gogita, σου έχω και άλλο καλό, ο άντρας μου λέει : "Συγγνώμη να ρωτήσω το μονομελές"
                  Ευχαριστω!!!Πειτε κι αλλα γιατι ειμαι και νιοπαντρη και πρεπει να χωρισουμε τους ρολους.Μην ξεχνιομαστε!!!

                  Comment


                    #84
                    Kώστα καλή συνέχεια και όλα να σας πάνε όπως επιθυμείτε στην νέα σας ζωή.Συνέχισε τα βιντεάκια σου είναι φοβερά.Είδα σε ένα βίντεο ότι είμασταν και <<γείτονες>> από το Ίλιον ε; Καλά δεν άκουσα;Και πάλι μπράβο και συνέχισε.Μην πάθουμε καμμιά στέρηση!

                    Comment


                      #85
                      Originally posted by κουκος κωστας View Post
                      σημερα πηγα στην μελβουρνη γυρισα και βιντεακια η ποιοτητα τους δεν ειναι πολυ καλη αλλα με μια φωτογραφικη μηχανη οτι μπορουσαμε καναμε.
                      ελπιζω να σας αρεσουν
                      καλά και τα δύο

                      Comment


                        #86
                        εμενα στο ιλιον συνορα πετρουπολη ενας δρομος με χωριζε, ουτε εκει με ηθελε να ανηκω καπου συγκεκριμανα.
                        λοιπον γογιτα βαβαιως και να χωρησετε τους ρολους σας,στο λεω εγω που εχω πατησει ποδι και κανω κουμαντο. γιαυτο και απαιτω οταν πλενω τα πιατα να εχει παντα ζεστο νερο .οχι παιζουμε.


                        τα βιντεο που θα ανεβουν ειναι 26.

                        εριξα περπατημα που εβαλα και στις κωλοτσεπες

                        καλο κουραγιο
                        Ζησε καλα - Γελα συχνα
                        Αγαπησε πολυ

                        Comment


                          #87
                          Originally posted by κουκος κωστας View Post
                          εμενα στο ιλιον συνορα πετρουπολη ενας δρομος με χωριζε, ουτε εκει με ηθελε να ανηκω καπου συγκεκριμανα.
                          λοιπον γογιτα βαβαιως και να χωρησετε τους ρολους σας,στο λεω εγω που εχω πατησει ποδι και κανω κουμαντο. γιαυτο και απαιτω οταν πλενω τα πιατα να εχει παντα ζεστο νερο .οχι παιζουμε.


                          τα βιντεο που θα ανεβουν ειναι 26.

                          εριξα περπατημα που εβαλα και στις κωλοτσεπες

                          καλο κουραγιο
                          Είσαι ΑΠΑΙΧΤΟΣ !!!!!
                          Είμαι σίγουρη οτι η ζωή εκεί θα σας τα φέρει πολύ καλύτερα απ'ότι μπορείτε να φανταστείτε
                          We must be willing to let go of the life we have planned,so as to have the life that is waiting for us.
                          Joseph Campell

                          Comment


                            #88
                            Κοντοχωριανοί με τον σύζυγό μου θα ήσουνα.Κοντά στον ΑΒ Βασιλόπουλο έμενε πριν.......τον αναλάβω στα χεράκια μου.

                            Comment


                              #89
                              ελπιζω τα χερακια σου να ειναι ελαφρια.εμενα ανεβαινοντας την ελαιων μετα τον βεροπουλο δεξια.


                              planting corn...!!!!!!!!!!!!!
                              Ζησε καλα - Γελα συχνα
                              Αγαπησε πολυ

                              Comment


                                #90
                                [QUOTE=Μαρία Τσότρη;48874]Βάστα γερά πατριωτάκι ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό κι αφού δεν σε σκότωσε η Ελλάδα τότε μην φοβάσαι χάρο!!!!!!!!!!!!!!
                                Κι εγώ θέλω μότο μάλλον οπότε για δείτε αυτό:
                                ''Η ΠΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΤΕΝΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΑΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΙΑ ΦΑΛΑΚΡΟΣ!''[/QUOTE

                                κι αμα εισαι ηδη φαλακρας τι γινετε?χτενιζεις τα φρυδια?
                                Ζησε καλα - Γελα συχνα
                                Αγαπησε πολυ

                                Comment

                                Working...
                                X