Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - κουκος κωστας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    [QUOTE=κουκος κωστας;49100]
    Originally posted by Μαρία Τσότρη View Post
    Βάστα γερά πατριωτάκι ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό κι αφού δεν σε σκότωσε η Ελλάδα τότε μην φοβάσαι χάρο!!!!!!!!!!!!!!
    Κι εγώ θέλω μότο μάλλον οπότε για δείτε αυτό:
    ''Η ΠΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΤΕΝΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΑΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΙΑ ΦΑΛΑΚΡΟΣ!''[/QUOTE

    κι αμα εισαι ηδη φαλακρας τι γινετε?χτενιζεις τα φρυδια?
    Όχι Κώστα αν είσαι ήδη καραφλός τότε λες:''Τα μαλλιά μου προτίμησαν τον θάνατο(να πέσουν δηλαδή) από την ατίμωση(από το να ασπρίσουν) και αντί για χτένισμα κάνεις γυάλισμα!!!!!!!!!
    Η πείρα είναι μια χτένα που την αποκτάς όταν είσαι πια καραφλός!!!!

    Comment


      #92
      Originally posted by κουκος κωστας View Post
      σημερα πηγα στην μελβουρνη γυρισα και βιντεακια η ποιοτητα τους δεν ειναι πολυ καλη αλλα με μια φωτογραφικη μηχανη οτι μπορουσαμε καναμε.
      ελπιζω να σας αρεσουν
      Εσένα Κώστα που σου αρέσουν αυτα...έβλεπα τελευταία κάτι πολύ περίεργες κούνιες σε ορισμένες παιδικές χαρές και παρατηρώντας καλύτερα διαπίστωσα οτι είναι.....κούνια για αμαξίδια-καροτσακια!!!! Τέτοιο πράγμα στη Μελβούρνη τρεις μήνες δεν είχα δει.

      Είπαμε ίσες ευκαιρίες για όλους...αυτό το κράτος είναι το κάτι αλλο!
      Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

      Comment


        #93
        Σχετικα με τα βιντεακια (που δεν τα εχω δει,βαριεμαι και δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο),ειναι η αποθεωση της Ελληνικης ματαιοδοξιας!!!

        Comment


          #94
          Πούπουλο είναι τα χεράκια μου.Εκεί στον Βερόπουλο μένει μια φίλη μου.Keep walking Κώστα.

          Comment


            #95
            Κωστα τα video πολυ ωραια!!!!!!!!
            Σ΄ευχαριστω που ειδα για πρωτη φορα τις ομορφιες της πολης που
            γεννηθηκα μιας και οταν εφυγα ημουν πολυ μικρη και δεν θυμομουν
            τιποτα.
            Κωστα για να γραφτεις στα μαθηματα για να μαθεις καποιο επαγγελμα
            τι χαρτια χρειαζονται απο Ελλαδα;

            Comment


              #96
              Originally posted by khrgianhs View Post
              Σχετικα με τα βιντεακια (που δεν τα εχω δει,βαριεμαι και δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο),ειναι η αποθεωση της Ελληνικης ματαιοδοξιας!!!
              Φιλαράκι αν εσυ το αυτονόητο το θεωρείς ματαιοδοξία.....είσαι βαθιά νυχτομενος!!!!!!καλημερα σας

              Comment


                #97
                Originally posted by this is Sparta(300) View Post
                Φιλαράκι αν εσυ το αυτονόητο το θεωρείς ματαιοδοξία.....είσαι βαθιά νυχτομενος!!!!!!καλημερα σας

                Καλώς ήρθες Sparta(300)
                We must be willing to let go of the life we have planned,so as to have the life that is waiting for us.
                Joseph Campell

                Comment


                  #98
                  Τι ''καλως ηρθε''?
                  Ειναι μελος του φορουμ,που μπηκε με αλλο καινουργιο λογαριασμο.....χαχαχαχαχα.
                  Δεν θελει και πολυ μυαλο για να το καταλαβει κανεις!

                  Comment


                    #99
                    sophiavl σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια...καλος σας βρηκα...........
                    οσο για το foroum ειμαι ολοφρεσκος και μαλιστα σε αναμονη για partner visa.........
                    μαλλον μυαλο χρειζεται ο khrgianhs που θα πρεπει να μενει σε αλλη χωρα!!!!!!!!!!
                    φιλια πολλα σε ολους.........

                    Comment


                      Originally posted by this is Sparta(300) View Post
                      sophiavl σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια...καλος σας βρηκα...........
                      οσο για το foroum ειμαι ολοφρεσκος και μαλιστα σε αναμονη για partner visa.........
                      μαλλον μυαλο χρειζεται ο khrgianhs που θα πρεπει να μενει σε αλλη χωρα!!!!!!!!!!
                      φιλια πολλα σε ολους.........

                      Δεν χρειάζεται να απολογηθείς σε κανένα,αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι για ποιο λόγο μπήκε στο forum o khrgianhs???
                      We must be willing to let go of the life we have planned,so as to have the life that is waiting for us.
                      Joseph Campell

                      Comment


                        Κωστα συγχαρητήρια για τα νέα σου video για άλλη μια φορά άψογος στην περιγραφή και είμαι σίγουρος για την επιτυχία και ευτυχία που θα έχεις με την οικογένεια σου στην Αυστραλια γιατί έτσι απλά δείχνεις πόσο αγαπάς και σέβεσαι την χώρα που σε φιλοξενεί . παρεμπίπτοντος διαβάζοντας προχτές είδα ότι ήμασταν και γείτονες ο χώρος εργασίας μου βρίσκεται στους άγιους Αναργύρους. Καλή συνέχεια με υγειά και ευτυχία.

                        Comment


                          Απορια

                          Originally posted by khrgianhs View Post
                          Σχετικα με τα βιντεακια (που δεν τα εχω δει,βαριεμαι και δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο),ειναι η αποθεωση της Ελληνικης ματαιοδοξιας!!!
                          Καλημερα σας. Χωρίς να θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σας, αναρωτιέμαι, πως γίνεται να έχετε άποψη- και μάλιστα τόσο επικριτικη - για κάτι που, απ΄οτι λέτε ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ???

                          Comment


                            Originally posted by kathy View Post
                            Κωστα τα video πολυ ωραια!!!!!!!!
                            Σ΄ευχαριστω που ειδα για πρωτη φορα τις ομορφιες της πολης που
                            γεννηθηκα μιας και οταν εφυγα ημουν πολυ μικρη και δεν θυμομουν
                            τιποτα.
                            Κωστα για να γραφτεις στα μαθηματα για να μαθεις καποιο επαγγελμα
                            τι χαρτια χρειαζονται απο Ελλαδα;
                            εαν εισαι αυστραλος πολιτης τιποτα ισως σε καποια course να δωσεις καποια χρηματα .τωρα εαν εχεις βιζα δεν ξερω θα ρωτησω και θα σου πω.εσυ με τι προοπτικες θα ερθεις εχει σημασια.
                            Ζησε καλα - Γελα συχνα
                            Αγαπησε πολυ

                            Comment


                              Originally posted by Eonas View Post
                              Καλημερα σας. Χωρίς να θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σας, αναρωτιέμαι, πως γίνεται να έχετε άποψη- και μάλιστα τόσο επικριτικη - για κάτι που, απ΄οτι λέτε ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ???

                              We must be willing to let go of the life we have planned,so as to have the life that is waiting for us.
                              Joseph Campell

                              Comment


                                Originally posted by khrgianhs View Post
                                Σχετικα με τα βιντεακια (που δεν τα εχω δει,βαριεμαι και δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο),ειναι η αποθεωση της Ελληνικης ματαιοδοξιας!!!
                                Φίλε και πατριώτη khrgianhs, κοιτάω το forum της Γερμανίας εδω μέσα στο patriotaki και ενώ βλέπω 88 χιλιάδες αναγνώσεις π.χ. στο θέμα μετανάστευση στην Γερμανία, και καταλαβαίνω οτι υπάρχει τεράστιο ενδιαφέρον απο τους συν πατριώτες μας να βρούνε πληροφορίες για την μετανάστευση στην Γερμανία, δεν υπάρχει όμως αντίστοιχα πλούτος θεμάτων και πληροφοριών για το θέμα.
                                Θα ελεγα δηλαδή όποιος είναι στην Γερμανία, όπως εσυ, και μπορεί, να βοηθήσει γράφοντας δυο λόγια για το θέμα, ίσως την δική του διαδικασία αν οχι κάτι άλλο.
                                Βλέπω πολλές προσωπικές απόψεις αν είναι καλά να μεταναστεύσει κανείς στην Γερμανία αλλά όχι πληροφορίες πως να το κάνει, τι να προσέξει, τι χρειάζεται, link που θα βρεί επίσημη πληροφόριση, στατιστικά στοιχεία, αναγνωρίσεις πτυχίων - προυπηρεσίας κ.τ.λ.
                                Έχουμε δουλειά κάργα αν θέλουμε.
                                Υπομονή και επιμονή patriotes.

                                Comment

                                Working...
                                X