Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - κουκος κωστας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by κουκος κωστας View Post
    εαν εισαι αυστραλος πολιτης τιποτα ισως σε καποια course να δωσεις καποια χρηματα .τωρα εαν εχεις βιζα δεν ξερω θα ρωτησω και θα σου πω.εσυ με τι προοπτικες θα ερθεις εχει σημασια.
    Κωστα ευχαριστω για την απαντηση.
    Εγω ειμαι αυστραλη υπηκοος.Επομενως δεν χρειαζετε κατι.

    Comment


      βαζοντας στο google :courses in melbourne.θα σας βγαλει πολες επιλογες.
      καποιες απο αυτες ειναι:Browse Through Listing - Job Outcomes - TAFE Courses Directory

      NMIT

      CAE Melbourne

      απο οτι γνωριζω αναλογος το courseισως σε καποια απο αυτα να χρειαστει να πληρωσεις καποια χρηματα,στους αυστραλους πολιτες ειναι λιγα στους υπολοιπους παραπανω εξαρταται τι θα ακολουθησεις και ποσο καιρο διαρκει.
      παιδια δεν γνωριζω περισοτερες πληροφοριες ,κανω οτι καλυτερο μπορω με το καμπιουτερ ,ειπαμε δεν ειμαι εξπερ με την τεχνολογια πιστεψτε με δεν εχω ασχοληθει με το κομπιουτερ ποτε στην ζωη μου τοσο πολυ οσο απο οταν ηρθα εδω.
      ισως τα αλλα παιδια στο φορουμ να ξερουν περισοτερα.

      καλη επιτυχια.

      υγ.λυπαμαι που ειναι τοσο δυσκολο για τους ελληνες να ειναι διπλα ο ενας στον αλλο.
      Ζησε καλα - Γελα συχνα
      Αγαπησε πολυ

      Comment


        Α βρε Κωστάκη exper έγινες στα pc .σε παρακολουθώ στενά και βλέπω ότι αρχίζουν και στρώνουν τα πράγματα και αυτό με ευχαρίστησε . ο σύμβολος της οικογενείας τη έχει να πει είναι όλα ο.κ Φιλία από την Μαίρη και τα παιδιά.

        Comment


          κωστα μας ξεχασες εισαι καλα

          Comment


            [QUOTE=ΜΑΙΡΗ;50302]Καλημέρα παιδιά,

            μήπως έχετε νέα από τον κώστα κουκέικα ???

            Χάθηκε, είναι καλά ???

            έχει καιρό να φανεί !!!

            Comment


              [QUOTE=ΜΑΙΡΗ;50453]
              Originally posted by ΜΑΙΡΗ View Post
              Καλημέρα παιδιά,

              μήπως έχετε νέα από τον κώστα κουκέικα ???

              Χάθηκε, είναι καλά ???

              έχει καιρό να φανεί !!!
              Εεεεεεε ούτε ένα μήνα δεν έχει ο άνθρωπος που δεν έκανε post και αν ανησυχητε?
              Σιγά σιγά γίνετε η αγουρίδα μέλι έλεγε ο παππούς μου. Όλα θέλουν το χρόνο του.
              προφανώς συλλέγει πληροφορίες εμπειρίες και κάτι μας ετοιμάζει.
              κάνα βιντεάκι Κώστα? μήπως
              Think before you driving@world.......

              Comment


                saki230,
                καλησπέρα, καλά νά ΄ναι ο άνθρωπος, αλλά δεν θα λεγα όχι σε κανένα καινούργιο βιντεάκι από την πατρίδα......(αυστρ.), λειτουργεί ξέρεις σαν καρδιοτον/κή ένεση !!!!
                Ποτέ δεν λέμε όχι στα βιντεάκια του Κώστα.

                Comment


                  ΚΩΣΤΑΑΑΑΑΑΑ που εισαι ,στειλε βιντεο τωρα.
                  Πλακα κανω ειπαμε χαΛαρα οποτε μπορεις.

                  Comment


                    δεν λέμε όχι στα βιντεάκια του Κώστα.

                    Comment


                      Καλημέρα
                      παιδιά,αμα μπέιτε στο you tube
                      και γράψετε κουκέικα
                      έχει ανεβάσει 42 video στο σύνολο
                      ο κώστας.

                      απολαύστετα




                      Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                      Comment


                        Ausie τα εχουμε δει ολα.
                        Το τελευταιο ηταν 18/6.
                        Απο τοτε δεν ειδα καμια ειδοποιηση στο mail μου για καινουργιο βιντεο.

                        Comment


                          Originally posted by kathy View Post
                          Ausie τα εχουμε δει ολα.
                          Το τελευταιο ηταν 18/6.
                          Απο τοτε δεν ειδα καμια ειδοποιηση στο mail μου για καινουργιο βιντεο.

                          Και εγώ τα ίδια, κανένα μήνυμα....

                          Κώστα είσαι καλά ??? η οικογένεια καλά ????

                          Comment


                            Γεια σου Κωστα. καλοσορισες στην Μελβουρνη και ευχομαι να πανε ολα καλα. ειδαμε μερικα βιντεο σου και μας ψυχαγωγησες αρκετα. Ειμαι αυστραλογενημενη Ελληνιδα και αφου γνωρισα των ανδρα μου στην Ελλαδα, και μειναμε εκει για 13 χρονια. Αποφασισαμε πριν 13 χρονια να ερθουμε στην Αυστραλια, οποτε ειμασε ποιο παλιοι στην μετακομιση προς Αυστραλια. (ποτε περασανε!!!) Βεβαια δεν υπηρχαν τα προβληματα που εχει η Ελλαδα τωρα, αλλα ηθελα να ερθω εδω για τα παιδια περρισοτερο γιατι εβλεπα τις δυσκολιες που ειχαν οι νεοι εκει. Οτι θελεις σε βοηθεια, μην διστασεις να επικινονησεις μαζι μας. Ο συζηγος μου εχει βγαλει και αυτος αδεια για φορκλιφτ και εαν χρειαζεσαι βοηθεια σε αυτο το τομεα μπορει να σε βοηθησει γιατι εινα αρκετα δυσκολα να βγαλεις μια αδεια εδω. και οτι αλλο θελεις, μπορουμε να βοηθησουμε. εμεις μενουμε στο Croydon. που ειναι .20 περιπου απο το Dandenong. θα ηταν ωραια να γνωριστουμε. Οπως καταλαβαινεις διψαμε για Ελληνες, και την Ελληνικη κουλτουρα που καπως διαφερει απο τους ποιο παλλιους Ελληνες που ειναι εδω χρονια. Περιμενω νεα σου

                            Comment


                              ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΚΩΣΤΑ
                              ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΣΤΗΘΩ
                              ΕΙΜΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ (ΕΞΩ ΑΚΟΜΑ ΕΥΤΥΧΩΣ) ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΕΥΚΟ ΤΟΝ ΠΥΡΓΟ (ΛΑΓΚΑΔΑ)
                              ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 50 ΜΕΡΕΣ ΠΕΤΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΜΕΛΒΟΥΡΝΗ. ΕΙΔΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΝΕΒΑΣΕΙ. ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΟΤΑΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΤΟ 1994 ΚΑΙ ΤΟ 1995 . ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΑ ΠΑΤΡΙΑ ΕΔΑΦΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΜΟΥ ΣΟΓΑΜΠΡΟΣ ΔΗΛΑΔΗ.
                              ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ FACEBOOK-ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ

                              ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΝΙΚΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ

                              ΣΤΟ FACEBOOK-ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΦΙΛΙΑ ΣΟΥ

                              Comment


                                Originally posted by κουκος κωστας View Post




                                υγ.λυπαμαι που ειναι τοσο δυσκολο για τους ελληνες να ειναι διπλα ο ενας στον αλλο.
                                Κώστα είσαι καλά ??? η οικογένεια καλά ????

                                Comment

                                Working...
                                X