Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - Farfyffs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    βρε τρελοκομειο, or party animal in australian για να ειμαι και στο θεμα! το χεις κοριτσακι μου, το χεις! και στις 10 του Απρίλη όλα καλα θα πανε! φιλιά και μπροστα με τζαμπουκά!
    i don't do drugs, i am drugs!

    Comment


      #62
      Kala, oute ego blepo Tourkika...i just wanted to put it into context...lol :-)

      Comment


        #63
        up to date :D
        Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

        Comment


          #64
          Originally posted by FarfyFfs View Post
          up to date :D
          Ξεκίνα βιβλίο με τίτλο: Οι περιπέτειες της μικρής Φαρφούλας* στην Αυστραλία

          *από το farfyffs :P

          Comment


            #65
            Ο αποχαιρετισμός σου στο τραίνο μου θυμισε τον δικό μου αποχαιρετισμό στο αεροπλάνο με τους γονεις μου. Μου τα ξαναθυμισες αλλα δε πειράζει... συγκινηθηκα παλι. Κι εγώ δεν ήθελα κανέναν στο αεροδρόμιο...
            Ολα να πανε καλα σου ευχομαι.

            Comment


              #66
              Μπράβο σου , Αννούλα, χάρηκα πολύ που βρήκες εργασία….

              Τώρα που είσαι πλέον “ sandwich construction technician “ και μάλιστα σε θέση ευθύνης, προτείνω να μετονομάσεις όλα τα σαντουιτς του μαγαζιού σε κατι πιο χαρούμενο…

              Oταν με το καλό κατέβω και εγώ Αυστραλία, με μεγάλη χαρά θα ήθελα να και εγώ να δοκιμάσω ένα ‘’ Farfy super special bacon deluxe’’ με απ’όλα.

              :-))

              Comment


                #67
                Μπράβο Άννα!!! 'Ημουν σίγουρος ότι θα τα κατάφερνες ( & έκπληκτος με τα "guts" και το κουράγιο που είχες να πάρεις "σβάρνα" όλα τα μαγαζιά!!!!)
                Εγώ σε παρακαλώ, θέλω - όταν με το καλό & αν τελικά κατέβω & εγώ - να μου κρατήσεις τη θέση του "fandangle positioner" ή "broom supervisor" γιατί όπως καταλαβαίνεις τόσα χρόνια σε διευθυντικές θέσεις....δεν μπορώ να ξεπέσω!!!!
                Χάρηκα πραγματικά πολύ για τη δουλειά!!!! άρχισε το όνειρο να γίνεται πραγματικότητα!!!! εύχομαι καλή συνέχεια!!!!
                Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                Comment


                  #68
                  13/04 πρώτη μέρα στη δουλειά (σημειωτέον κάνω 1 ώρα και 15' για να παω και άλλο τόσο να γυρίσω)


                  Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                  Comment


                    #69
                    Ευχαριστω πολύ παιδιά να είστε καλά, υπομονή και επιμονή θέλει και πολύ οπτιμισμός , όλα μπορεί να τα καταφέρει κανείς , και αυτό πλέον το λέω με μεγάλη σιγουριά γιατί τα κατάφερα σε μια περίοδο που τραβάω μεγάλο ζόρι με θέματα υγείας .
                    Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                    Comment


                      #70
                      Originally posted by FarfyFfs View Post
                      .......................... σε μια περίοδο που τραβάω μεγάλο ζόρι με θέματα υγείας .
                      Το είδα που το ανέφερες πιο πάνω, αλλά το πέρασα "ντουκου" γτ νόμιζα ότι ήταν κάτι ασήμαντο.....
                      Εύχομαι & ελπίζω να ΕΙΝΑΙ κάτι ασήμαντο & προπαντώς ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ!!!!! Μακάρι να το ξεπεράσεις γρήγορα & να το αφήσεις & αυτό πίσω σου!!!! Πάντως ότι & αν είναι μην το πολυ-σκέφτεσαι....η δύναμη του μυαλού είναι τεράστια & η ψυχολογία πάιζει τον πιο σημαντικό ρόλο!!!! (αλλά σε ποιόν τα λέω...;;;;; στην καλύτερη μαία στην Ευρώπη;;;!!!! που τώρα την ...έχασε, & την κέρδισε η ....ΩΚΕΑΝΙΑ;;;;!!! ας προσέχαμε!!!)

                      Be well soon!!!!
                      Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                      Comment


                        #71
                        Originally posted by billy View Post
                        Το είδα που το ανέφερες πιο πάνω, αλλά το πέρασα "ντουκου" γτ νόμιζα ότι ήταν κάτι ασήμαντο.....
                        Εύχομαι & ελπίζω να ΕΙΝΑΙ κάτι ασήμαντο & προπαντώς ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ!!!!! Μακάρι να το ξεπεράσεις γρήγορα & να το αφήσεις & αυτό πίσω σου!!!! Πάντως ότι & αν είναι μην το πολυ-σκέφτεσαι....η δύναμη του μυαλού είναι τεράστια & η ψυχολογία πάιζει τον πιο σημαντικό ρόλο!!!! (αλλά σε ποιόν τα λέω...;;;;; στην καλύτερη μαία στην Ευρώπη;;;!!!! που τώρα την ...έχασε, & την κέρδισε η ....ΩΚΕΑΝΙΑ;;;;!!! ας προσέχαμε!!!)

                        Be well soon!!!!

                        Χαχα ^^ να σαι καλα βρε Billy ευχαριστω πολύ ^^ περαστικά θα είναι ναι ^^ Η καλυτερη μαια στην ευρωπη χαχα φτιαξε με κ αλλο :p
                        Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                        Comment


                          #72
                          Good on ya για τη δουλειά Άννα!! Εύχομαι να ξεπεράσεις γρήγορα τα προβλήματα υγείας...

                          Σε κάποια φάση πάντως να ασχοληθείς με τη συγγραφή βιβλίου.... το 'χεις! Κάποιο πατριωτάκι στο έχει αναφέρει ξανά, απλά επιβεβαιώνεται για μια ακόμα φορά

                          Comment


                            #73
                            Το οτι δεν εχω πληρωθει ακομα ειμαι ανησυχητικο?
                            Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                            Comment


                              #74
                              Up to date :D
                              Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                              Comment


                                #75
                                Originally posted by FarfyFfs View Post
                                Up to date :D
                                Noted :-) ...Perastika, and yeah, you really do need to write a book of your adventures down under...good luck with the new job :-)

                                Comment

                                Working...
                                X