Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aνταπόκριση Αλκιόνη - Νοσηλεύτρια

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    εχω αρχισει και ενημερωνω την αρχικη σελιδα για οποιον ενδιαφερεται! καλα να ειστε οπου και να ειστε!
    i don't do drugs, i am drugs!

    Comment


      #47
      Καλή αρχή Αλκυόνη και κουράγιο στην νέα σου ζωή. Με το καλό να σε βρει σύντομα και η οικογένεια σου. Οι κόρες μου και η γυναίκα μου κατεβαίνουν και αυτές στις 20/8 και ακολουθώ και εγώ αργότερα αναλόγως με το τι θα γίνει με την visa. Άντε, κατέβηκε και ο Πατούσης από σήμερα και ψάχνει σιδερώστρα!!
      A journey of a thousand miles begins with a single step.

      Comment


        #48
        welcome Down Under

        Comment


          #49
          Originally posted by australian View Post
          welcome Down Under

          i don't do drugs, i am drugs!

          Comment


            #50
            Originally posted by manosK View Post
            Καλή αρχή Αλκυόνη και κουράγιο στην νέα σου ζωή. Με το καλό να σε βρει σύντομα και η οικογένεια σου. Οι κόρες μου και η γυναίκα μου κατεβαίνουν και αυτές στις 20/8 και ακολουθώ και εγώ αργότερα αναλόγως με το τι θα γίνει με την visa. Άντε, κατέβηκε και ο Πατούσης από σήμερα και ψάχνει σιδερώστρα!!
            Σε ευχαριστώ πολύ και ευχομαι να πάνε καλά τα πράγματα για όλους μας!
            i don't do drugs, i am drugs!

            Comment


              #51
              Αλκυόνη είμαι καινούργιο μέλος αλλά οφείλω να υποκλιθώ...ΜΠΡΑΒΟ καλώς να υποδεχθείς και την οικογένειά σου και να είστε όλοι μαζί και πάλι ευτυχισμένοι.Μϊα νοσηλεύτρια που ξεκινάει τώρα τον αγώνα.

              Comment


                #52
                Καλημερα Αλκιονη!
                Συμφωνω απολυτα μαζι σου σε οτι αφορα την τεμπελια τους που ειναι αφορητη και αρκετες φορες εκνευριστικη οπως επισεις συμφωνω και για την οργανωση που εχουν στον τομεα Υγεια. Το ενιωσα απο πρωτο χερι σαν ασθενης προσφατα με το που μπηκα Αυστραλια...αν δεις την Ανταπροκριση μου θα καταλαβεις τι ενοω. Οσο για την τεμπελια τους... Αστους.... Καλη αρχη σου ευχομαστε και να σου πανε ολα καλα!!!

                Comment


                  #53
                  Πόσο κουράγιο μας δίνεις!!! Η ανταπόκρισή σου είναι πραγματικά πολύτιμη για εμένα! Σε ευχαριστώ Alkioni!!!

                  Comment


                    #54
                    Αλκυώνη για τι μισθούς μιλάμε περίπου;

                    Comment


                      #55
                      Καλησπέρα Αλκιόνη,
                      Είμαι η Άννα (ο λογαριασμός μου έχει αντρικό όνομα) και εδώ και ένα χρόνο είμαι στη Μελβούρνη (νοσηλεύτρια επίσης). Είδα πρόσφατα το ποστ σου. Εγώ είμαι στη διαδικασία εγγραφής από ΑHPRA. το mail μου είναι: anna.v.chatzi@gmail.com. Στείλε μου ένα mail να τα πούμε και γιατί όχι να βρεθούμε από κοντά.
                      Χάρηκα πολύ, να είσαι καλά.

                      Comment


                        #56
                        Αλκιόνη καλησπέρα!
                        Περιμένουμε με αγωνία την συνέχεια της ανταπόκρισής σου...
                        Πως εξελίσσονται τα πράγματα downunder? Ελπίζω να είναι όλα καλά! Ενημέρωσέ μας μόλις μπορέσεις. Να περνάς καλά

                        Comment


                          #57
                          εχω ενημερώσει την αρχική σελίδα...............................φιλιά σε όλους και να ξέρετε πως αξίζει να το προσπαθήσετε! να είστε καλά όπου και να είστε!
                          i don't do drugs, i am drugs!

                          Comment


                            #58
                            Αλκιονη μου διαβαζω με μεγαλο ενδιαφερον την ανταποκριση σου η οποια ειναι διαφωτιστικοτατη.Καταλαβαινω πως πραγματικα αυτο που κανεις ειναι ηρωικο αφενος γιατι εχεις να αντιμετωπισεις μονη σου ολες αυτες τις "αναποδιες" και αφετερου σε πιεζει ο χρονος να ξαναβρεθεις με την οικογενεια σου που τοσο σου εχει λειψει...Σου ευχομαι ολοψυχα κουραγιο και δυναμη και πραγματικα θαυμαζω τον τροπο που ενθαρρυνεις και εμας τους υπολοιπους που ετοιμαζομαστε να κανουμε αυτο που καταφερες εσυ παρολες τις αντιξοοτητες που σου ετυχανΕλπιζω κι εγω πως η ολη διαδικασια αξιζει τον κοπο και ειναι πολυ σημαντικο για μενα να το διαβαζω αυτο απο καποιον που το εχει κανει προσφατα και μαλιστα ολομοναχος και οχι αραχτος ( εννοω απο χρηματα ) Καλη συνεχεια να εχεις και γρηγορη επανασυνδεση με τους δικους σου.Μην ξεχνας πως καποια μερα, αν μη τι αλλο, τα παιδια σου θα σε ευγνωμονουν.

                            Comment


                              #59
                              εεεεεε γιατι τα μηνυματα βγηκαν μισα????

                              Comment


                                #60
                                Μπράβο ρε πρόεδρε!!!! συγχαρητήρια για το σπίτι!!!!! περιμένουμε φώτοςςςςςςς!!!!
                                κράτα γερά!!! έχει ακόμη ανηφόρα!!!!! μόλις όμως φτάσεις στην κορφή.....έχεις να δεις θέα!!!!!
                                είσαι & τυχερή....γτ τουλάχιστο δουλεύεις σε συναφές αντικείμενο....εμείς όταν (& αν τελικά) έρθουμε, τι σκ@@@ θα κάνουμε???!!!!
                                μάλλον τις Φιλιππινέζες!!!! & θα έχει & σκληρό ανταγωνισμό!!!
                                φιλιά!!!! καλά να περνάς!!!!
                                Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                                Comment

                                Working...
                                X