Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχετικά με αεροπορικές και εισιτήρια

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    δυστυχως εχουμε γινει χωριο φυγαν πολλες αεροπορικες απο την αθηνα απευθειας τωρα εμειναν μονο οι emirates και η etihad και η qatar για melburne η singapure ειπε θα ξαναρθει μεχρι το καλοκαιρι απο βορεια ελλαδα πολλοι φευγουν απο κωνσταντινουπολη γιατι στην θεσσαλονικη τα πραγματα ειναι ακομα χειροτερα απο τουρκια εχει για sydney με την malaysia με 800 euro πηγαινε ελα

    Comment


      καλημερα θελω να ρωτησω σχετικα με τα κιλα που μπορω να παρω μαζι η singapure moy eipe 30 kila το ερωτημα ειναι σε μια βαλητσα η σε 2 ο πρακτορας μου ειπε σε μια αλλα σε προηγουμενο ταξιδι ειχα θεμα

      Comment


        Γιά όσους/ες τις ζήτησαν με pm


        Comment


          Originally posted by manpanman View Post
          δυστυχως εχουμε γινει χωριο φυγαν πολλες αεροπορικες απο την αθηνα απευθειας τωρα εμειναν μονο οι emirates και η etihad και η qatar για melburne η singapure ειπε θα ξαναρθει μεχρι το καλοκαιρι απο βορεια ελλαδα πολλοι φευγουν απο κωνσταντινουπολη γιατι στην θεσσαλονικη τα πραγματα ειναι ακομα χειροτερα απο τουρκια εχει για sydney με την malaysia με 800 euro πηγαινε ελα
          Εγω με Malaysia δεν στέλνω ούτε βουλωμένο γράμμα

          Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

          Comment


            Originally posted by ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ View Post
            καλημερα θελω να ρωτησω σχετικα με τα κιλα που μπορω να παρω μαζι η singapure moy eipe 30 kila το ερωτημα ειναι σε μια βαλητσα η σε 2 ο πρακτορας μου ειπε σε μια αλλα σε προηγουμενο ταξιδι ειχα θεμα

            Αν θυμάμαι καλά μέχρι 30 κιλά μπαίνουν σε μία βαλίτσα καλά σου είπε ο πράκτορας.
            Το θέμα είναι να τα χωρέσεις σε μια, υπολόγισε και το βάρος κάθε βαλίτσας
            και πόσο θα είναι το περιεχόμενο
            Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

            Comment


              Originally posted by Aussie View Post
              Αν θυμάμαι καλά μέχρι 30 κιλά μπαίνουν σε μία βαλίτσα καλά σου είπε ο πράκτορας.
              Το θέμα είναι να τα χωρέσεις σε μια, υπολόγισε και το βάρος κάθε βαλίτσας
              και πόσο θα είναι το περιεχόμενο
              Παιδια ενσταση!!!!!! 30 κιλα μπαινουν και σε δυο βαλιτσες!!!!!!
              Καθε επιβατης δικαιουτε 30 κιλα !!!!
              Φρεσκα νεα χθεσινα!!!!! 4 ατομα 120 κιλα με 6!!!βαλιτσες!!!!!

              Comment


                Πήραμε τα εισητήρια και ταξιδεύουμε για Αυστραλία το Νοέμβριο με singapore μέσω Κωνσταντινούπολης. Θέλω να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις αν μπορείτε να με βοηθήσετε. 1) Australian την συγκεκριμένη κάρτα πότε τη συμπληρώνουμε? 2)Η μητέρα μου που θα ταξιδεύει μαζί μας πρέπει να έχει μαζί της ένα κολλύριο για τα μάτια που χρειάζεται ψυγείο, τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση? 3)Ο γιος μου (τριών ετών) για να κοιμηθεί πρέπει να πιεί γάλα, θα μας δώσουν στο αεροπλάνο ή θα ξεσηκώσει τον κόσμο? Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σας.
                Originally posted by australian View Post
                Γιά όσους/ες τις ζήτησαν με pm


                Comment


                  Originally posted by socworkersk View Post
                  Πήραμε τα εισητήρια και ταξιδεύουμε για Αυστραλία το Νοέμβριο με singapore μέσω Κωνσταντινούπολης. Θέλω να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις αν μπορείτε να με βοηθήσετε. 1) Australian την συγκεκριμένη κάρτα πότε τη συμπληρώνουμε? 2)Η μητέρα μου που θα ταξιδεύει μαζί μας πρέπει να έχει μαζί της ένα κολλύριο για τα μάτια που χρειάζεται ψυγείο, τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση? 3)Ο γιος μου (τριών ετών) για να κοιμηθεί πρέπει να πιεί γάλα, θα μας δώσουν στο αεροπλάνο ή θα ξεσηκώσει τον κόσμο? Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σας.
                  Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις τηλέφωνο στα γραφεία της Singapore Airlines στην Αθήνα και να τους ρωτήσεις για να σου πουν ή να τους στείλεις ενα email. Αυτοι θα ξέρουν σίγουρα!!!
                  Τα τηλέφωνα θα τα βρεις εδώ.
                  Airnews
                  Η γνώση είναι δύναμη αρκεί να είναι "οργανωμένη"

                  Comment


                    Originally posted by socworkersk View Post
                    Πήραμε τα εισητήρια και ταξιδεύουμε για Αυστραλία το Νοέμβριο με singapore μέσω Κωνσταντινούπολης. Θέλω να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις αν μπορείτε να με βοηθήσετε. 1) Australian την συγκεκριμένη κάρτα πότε τη συμπληρώνουμε? 2)Η μητέρα μου που θα ταξιδεύει μαζί μας πρέπει να έχει μαζί της ένα κολλύριο για τα μάτια που χρειάζεται ψυγείο, τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση? 3)Ο γιος μου (τριών ετών) για να κοιμηθεί πρέπει να πιεί γάλα, θα μας δώσουν στο αεροπλάνο ή θα ξεσηκώσει τον κόσμο? Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σας.
                    αυτο το συμπληρωνουμε πριν κατεβουμε στρην Αυστραλια θα σου το δωσουν μεσα στο αεροπλανο και ειναι στην αγγλικη γλωσσα


                    για τα αλλα ρωτα την εταιρια καλυτερα!!
                    Καλο ταξιδι

                    Comment


                      2)Η μητέρα μου που θα ταξιδεύει μαζί μας πρέπει να έχει μαζί της ένα κολλύριο για τα μάτια που χρειάζεται ψυγείο, τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση? 3)Ο γιος μου (τριών ετών) για να κοιμηθεί πρέπει να πιεί γάλα, θα μας δώσουν στο αεροπλάνο ή θα ξεσηκώσει τον κόσμο? Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σας.

                      θα τους ενημερωσεις και απο οτι ξερω επιτρεπε και εννοειτε οτι το παιδι θα πιει γαλα
                      πιθανα το κοληριο να το δωσεις στις αεροσυνοδους
                      ξερω περιπτωση που χρειαστηκε για το παιδι γαλα και τους επετρεψαν να εχουν μαζι τους και νερο
                      θα σου πουν αυτοί ακριβώς τις λεπτομέριες
                      οσον αφορα την καρτα που συμπληρώνουμε σου απαντησε ο κωστας γαργαλιανοι
                      Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                      Comment


                        Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Θα πάρω τηλ στην εταιρία για να μάθω περισσότερα. Έχετε να μου πείτε εντυπώσεις για τη singapore?

                        Comment


                          Καλησπέρα εμείς κλείσαμε με Qatar απο το Australian Travel, με 40kg/person ΜΑΧ 30kg ανα βαλίτσα!

                          Προφανώς αυτή ηταν παροχή του Ταξιδιωτικού γιατί στο Internet και πολυ ακριβότερα ηταν τα εισητήρια και έδιναν μόνο 30Kg/Person.

                          Comment


                            Originally posted by sotiris1 View Post
                            Καλησπέρα εμείς κλείσαμε με Qatar απο το Australian Travel, με 40kg/person ΜΑΧ 30kg ανα βαλίτσα!

                            Προφανώς αυτή ηταν παροχή του Ταξιδιωτικού γιατί στο Internet και πολυ ακριβότερα ηταν τα εισητήρια και έδιναν μόνο 30Kg/Person.

                            Σωτήρη μπορεις να πεις τιμή; Και τη συννενοηση την εκανες απο τηλέφωνο ή από κοντά;
                            Keep calm because impossible is nothing.

                            Comment


                              Originally posted by sotiris1 View Post
                              Καλησπέρα εμείς κλείσαμε με Qatar απο το Australian Travel, με 40kg/person ΜΑΧ 30kg ανα βαλίτσα!

                              Προφανώς αυτή ηταν παροχή του Ταξιδιωτικού γιατί στο Internet και πολυ ακριβότερα ηταν τα εισητήρια και έδιναν μόνο 30Kg/Person.

                              Η Quatar απο περυσι εχει ανεβασει τα κιλά σε 40kg
                              Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                              Comment


                                Originally posted by pk12 View Post
                                Σωτήρη μπορεις να πεις τιμή; Και τη συννενοηση την εκανες απο τηλέφωνο ή από κοντά;

                                pk12 για OneWay 730€ απο το Τηλ. τα έκλεισα

                                Aussie στο Online Booking έβγαζε 30kg/person,

                                Και τώρα που το βλέπω γράφει :

                                Aπό 1η Σεπτεμβρίου 2013
                                Πρώτη Θέση Διακεκριμένη Θέση Οικονομική Θέση
                                50 kgs 40 kgs 30 kgs

                                Comment

                                Working...
                                X