Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Melbourne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ΕΤΣΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΓΛΥΚΑΝΕΙΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

    Comment


      Καλημέρα-καλησπέρα παιδιά!!! Επειδή στην τελευταία συνάντηση δεν είχαμε καταφέρει να έρθουμε με τον άντρα μου, θ'ακολουθήσει άλλη συνάντηση στην Μελβούρνη; Καλά ξέρω ο καιρός είναι λίγο χάλια παρά το ότι είναι Άνοιξη...αλλά έτσι είναι η Μελβούρνη...λέτε να περιμένουμε ν'ανοίξει λίγο ο καιρός και μετά να κανονίσουμε; Επίσης για την τοποθεσία εμείς προσωπικά δεν έχουμε πρόβλημα...οπότε όπου βολεύει τους περισσότερους.....

      Comment


        αντε να ζεστανη !!!!!!! ο καιρος να κανουμε τιποτε γιατι εχουμε χαθει ρε παιδι μου λεμε!!!!

        Comment


          Ο καιρός δεν λεει να φτιάξει !!!...... εμεις θα βρεθούμε κάποια φορά? Οσο πάει μαζευόμαστε κι άλλοι .....
          Αντε παιδιά καμμια συνάντηση συν γυναιξι και τέκνα η και αντροπαρεά όπως θέλετε!!

          Comment


            Στην επόμενη υπολογίζετε και εμένα πλέον!!!

            Comment


              χαιρομαι ιδιαιτερα που η παρεα σας αρχιζει και μεγαλωνει εκει μαγκες.
              Better Think twice instead once

              Comment


                παιδακια...καινουργιος στη μελβουρνη..οτι κανονισετε υπολογιστε κ μενα ;)

                Comment


                  Παιδιά, μήπως να πούμε μια ημερομηνία για συνάντηση;;;;; Προτείνω αν είναι πρίν τα Χριστούγεννα, να κανονίσουμε για Κυριακή 16 Δεκεμβρίου, αλλιώς με το καλό με τον Νέο Χρόνο κανά 2 βδομάδες μετά (κατά τις 13 Ιανουαρίου); Μία πρόταση κάνω. Το πού, μπορεί να είναι κι εκεί που μαζευτήκατε στην προηγούμενη συνάντηση, αν ήταν καλό το μέρος.......

                  Comment


                    Originally posted by marinadim View Post
                    Παιδιά, μήπως να πούμε μια ημερομηνία για συνάντηση;;;;; Προτείνω αν είναι πρίν τα Χριστούγεννα, να κανονίσουμε για Κυριακή 16 Δεκεμβρίου, αλλιώς με το καλό με τον Νέο Χρόνο κανά 2 βδομάδες μετά (κατά τις 13 Ιανουαρίου); Μία πρόταση κάνω. Το πού, μπορεί να είναι κι εκεί που μαζευτήκατε στην προηγούμενη συνάντηση, αν ήταν καλό το μέρος.......
                    Το μέρος που συναντηθήκαμε την τελευταία φορα ήταν κκαλο αλλα δεν μας ειχε ευνοήσει ο καιρός!

                    Την επόμενη φορα προτείνω να φοράμε
                    ταμπελακια με τα nickname μας!!!

                    Comment


                      Originally posted by marinadim View Post
                      Παιδιά, μήπως να πούμε μια ημερομηνία για συνάντηση;;;;; Προτείνω αν είναι πρίν τα Χριστούγεννα, να κανονίσουμε για Κυριακή 16 Δεκεμβρίου, αλλιώς με το καλό με τον Νέο Χρόνο κανά 2 βδομάδες μετά (κατά τις 13 Ιανουαρίου); Μία πρόταση κάνω. Το πού, μπορεί να είναι κι εκεί που μαζευτήκατε στην προηγούμενη συνάντηση, αν ήταν καλό το μέρος.......
                      Μέσα κι εγώ!! Φτάνω Μελβούρνη τέλος Δεκεμβρίου, οπότε αρχές Ιανουαρίου θα ήταν μια χαρά να σας συναντησω κι εγώ η νεοαφιχθείσα φοιτήτρια-στα-γεράματα!
                      Καλά Χριστούγεννα σε όλους

                      Comment


                        Παιδιά καλησπέρα δυστυχώς έρχομαι στης 7 Φλεβάρη..... Ελπίζω να ξανά κανονίσετε πάλι κάποια συναντήσει.....

                        Comment


                          Γειά σας!!!! Επειδή μάλλον πριν τα Χριστούγεννα είναι δύσκολο να μαζευτούμε, να πούμε την Κυριακή στις 13 Ιανουαρίου στο πάρκο που είχατε συναντηθεί στο Westerfolds Park στο Templestowe; Όποιος είναι μέσα ας απαντήσει εδώ και μετά κανονίζουμε τις λεπτομέρειες.

                          Comment


                            Καλησπέρα παιδιά, έχω έρθει τελευταία Μελβούρνη για δουλειά και δεν ξέρω πολύ κόσμο. Αν κανονίσετε κάποια συνάντηση θα χαρώ πολύ να έρθω.

                            Comment


                              Καλησπέρα παιδιά! Θα ήθελα να μάθω αν ισχύει η συνάντηση στις 13/01/2013 στο Templestowe και αν ναι τι ώρα.
                              Επίσης έχω μια κόρη 8 ετών που έχει έρθει στην Μελβούρνη εδώ και 15 ημέρες, και θα ήθελα να έρθει σε επαφή με
                              άλλα παιδιά που μιλούν Ελληνικά και είναι σε παρόμοια κατάσταση.Ευχαριστώ!

                              Comment


                                Originally posted by kak67 View Post
                                Καλησπέρα παιδιά! Θα ήθελα να μάθω αν ισχύει η συνάντηση στις 13/01/2013 στο Templestowe και αν ναι τι ώρα.
                                Επίσης έχω μια κόρη 8 ετών που έχει έρθει στην Μελβούρνη εδώ και 15 ημέρες, και θα ήθελα να έρθει σε επαφή με
                                άλλα παιδιά που μιλούν Ελληνικά και είναι σε παρόμοια κατάσταση.Ευχαριστώ!
                                Δεν ισχύει.
                                Όπως βλέπεις υπήρξε μιά πρόταση αλλά δεν υπήρξε ανταπόκριση...

                                Comment

                                Working...
                                X