Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Melbourne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Και για όποιον θέλει, κάθε Πέμπτη στην καφετέρια "Νίκος" στο Oackley, θα έχει κρατημένο τραπέζι για το patriotaki.
    Απλά ζητήστε το σε οποιονδήποτε σερβιτόρο να σας οδηγήσει στο τραπέζι του patriotaki.
    Ετσι αν κάποιος θέλει παρέα, κουβέντα, ψυχολογική υποστήριξη και μάλιστα μια μέρα που δεν θα γίνεται της κακομοίρας, αρκεί να πάει μέχρι του "Νίκου".
    Υπομονή και επιμονή patriotes.

    Comment



      Από τί ώρα και μετά ?

      Comment


        Originally posted by Agoriani View Post
        Και για όποιον θέλει, κάθε Πέμπτη στην καφετέρια "Νίκος" στο Oackley, θα έχει κρατημένο τραπέζι για το patriotaki.
        Απλά ζητήστε το σε οποιονδήποτε σερβιτόρο να σας οδηγήσει στο τραπέζι του patriotaki.
        Ετσι αν κάποιος θέλει παρέα, κουβέντα, ψυχολογική υποστήριξη και μάλιστα μια μέρα που δεν θα γίνεται της κακομοίρας, αρκεί να πάει μέχρι του "Νίκου".
        Μιά χαρά! Μέχρι να κατέβουμε και εμείς θα έχει οργανωθεί και επίσημα σύλλογος!! Μπράβο σε όλους που κρατάτε επαφή!
        A journey of a thousand miles begins with a single step.

        Comment


          Originally posted by Arvan View Post

          Από τί ώρα και μετά ?
          Μετά την λήξη της εργάσιμης ώρας και λίγο πιο μετά γιατι "υποτίθετε" οτι ψάχνουμε για δουλειά ή έχουμε δουλειά. Ετσι είναι απο τις 6 και μέτά.
          Υπομονή και επιμονή patriotes.

          Comment


            Originally posted by australian View Post
            Να προσθέσω ότι ο Γαργαλιάνος πέρασε σαν ...άνεμος !!!
            ανεμος παρολα τα κιλα μου!!!!!!!χα χα χα σορυ παιδια υπηρχε σοβαρος λογος ψαχνω για δευτερη απασχοληση!!!!!

            Comment


              Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
              ανεμος παρολα τα κιλα μου!!!!!!!χα χα χα σορυ παιδια υπηρχε σοβαρος λογος ψαχνω για δευτερη απασχοληση!!!!!
              Kατάλαβα...μάλλον Ελλάδα θα τα ξαναπούμε..συνταξιούχοι πιά σε διακοπές...

              Comment


                Originally posted by zaxaroplastis View Post
                Με μεγάλη μου χαρά να βρεθώ κι εγώ στην συνάντηση.
                Are you sure mate? Δε σε είδαμε!

                Comment


                  Originally posted by australian View Post
                  Kατάλαβα...μάλλον Ελλάδα θα τα ξαναπούμε..συνταξιούχοι πιά σε διακοπές...
                  ναι ναι βλεπεις μενουμε και πολυ μακριαααααααααααααααααααααααααααααααααα

                  Comment


                    bravo paidia kali prospathia einai kati pou den to ixera..tha ithela kai ego na gnoristo mazi sas kai parakalo enimerosteme gia epomeni sinantisi sas

                    Comment


                      Originally posted by nikoskrem View Post
                      bravo paidia kali prospathia einai kati pou den to ixera..tha ithela kai ego na gnoristo mazi sas kai parakalo enimerosteme gia epomeni sinantisi sas

                      Stay tuned,mate

                      Comment


                        η τρομοκρατια δεν θα περασει
                        καταγγελια εχω να καταγγειλω οτι με στοχευμενες ενεργειες καποιοι προσπαθουν να σπασουν το αραγες μετοπο των μνημονιακων μεταναστατων οργανονοντας συγκεντρωσεις εξπρες!!!!!!!!!αντισταθειται πατριωτες!!!
                        την επομενη φορα θα κατεβασω στον ΝΙΚΟ τους διακοπτες!!!!!
                        ΝΑ ΕΙΣΤΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ

                        Comment


                          Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                          η τρομοκρατια δεν θα περασει
                          καταγγελια εχω να καταγγειλω οτι με στοχευμενες ενεργειες καποιοι προσπαθουν να σπασουν το αραγες μετοπο των μνημονιακων μεταναστατων οργανονοντας συγκεντρωσεις εξπρες!!!!!!!!!αντισταθειται πατριωτες!!!
                          την επομενη φορα θα κατεβασω στον ΝΙΚΟ τους διακοπτες!!!!!
                          ΝΑ ΕΙΣΤΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ
                          Δε θα μιλήσω αυτή τη φορά....

                          Comment


                            ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ???????????
                            ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΔΩ !!!χε χε χε

                            Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                            Comment


                              Originally posted by Aussie View Post
                              ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ???????????
                              ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΔΩ !!!χε χε χε

                              ´Εγινε και σήμερα μια πιό prive με έκτακτη συμμετοχή του Πανμέγιστου Γαργαλιάνου!!

                              Comment


                                χα χα χα !!!!!!!!!!!!
                                ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!!
                                ΧΑ ΧΑ ΧΑ !!!
                                θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                                Comment

                                Working...
                                X