Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Melbourne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    [QUOTE=jojos71;43618]
    Originally posted by jojos71 View Post
    Μετα λοιπον απο την φορμουλα 1 το αμεσως επομενο σημαντικο γεγονος στην Μελβουρνη ειναι η 3η Συναντηση Patriotaki..Ετσι λοιπον την επομενη ΚΥΡΙΑΚΗ 25 Μαρτιου στις 13.30 στην καφετερια "ΝΙΚΟΣ" στο Oakleigh σας περιμενουμε να τα πουμε απο κοντα..Συντονιστης και εισηγητης της Συναντησεις μας αυτης θα ειναι ο Βετερανος του βολαν, ο Trucker, o Mαεστρος της Ασφαλτου και κατα κοσμον γνωστος Κωστας Γαργαλιανοι η Con...για τυχον αποριες και πληροφοριες 0432405811 Γιωργος
    ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
    όχι φιλαράκι δεν προλαβαίνω ούτε εισιτήριο να βγάλω για να είμαι εκεί στην ώρα μου.

    δεν παίρνει κανα εξάμηνο αναβολή ???
    Think before you driving@world.......

    Comment


      #77
      Παιδιά θα τα πούμε εκεί αύριο, θα μας χωρέσει το μαγαζί, το βλέπω λίγο μικρό....!!!!!
      Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

      Comment


        #78
        Originally posted by leyteris77 View Post
        Παιδιά θα τα πούμε εκεί αύριο, θα μας χωρέσει το μαγαζί, το βλέπω λίγο μικρό....!!!!!
        ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΧΩΝΤΡΟΙ (ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ)!!!!!!!!!!

        Comment


          #79
          Australia

          Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
          ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΧΩΝΤΡΟΙ (ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ)!!!!!!!!!!
          Ναι...εχουμε...καποιους

          Comment


            #80
            AUSTRALIA-MELBOURNE-LIVE

            Originally posted by jojos71 View Post
            Ναι...εχουμε...καποιους
            Η ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ PATRIOTAKI ΣΗΜΕΡΑ ΧΤΥΠΑ ΣΤΟ OAKLEIGH!!!!!!!!!!!!...ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ!!!!

            Comment


              #81
              Originally posted by jojos71 View Post
              Η ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ PATRIOTAKI ΣΗΜΕΡΑ ΧΤΥΠΑ ΣΤΟ OAKLEIGH!!!!!!!!!!!!...ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ!!!!
              Τελικά μπορεί να μην είχε παρουσία απο την ελληνική κοινότητα αλλά όπως λέει ο Σαββόπουλος: Των Ελλήνων οι κοινότητες κάνουν άλλο γαλαξία.

              Καλή αντάμωση στην επόμενη συνάντηση. Εγώ το ευχαριστήθηκα. Και πολύ ωραία καφετέρια αυτή που μαζευτήκαμε!

              Θα πω και μια ιδέα.
              Όταν ήμουν στην Αθήνα φοιτητής, ενας συγχωριανός μου, ο Νίκος, είχε μπει συνιδιοκτήτης σε ενα μπαρ γνωστό στα Εξάρχεια. Ετσι αν ερχότανε το σαββατοκύριακο και κάποιος δεν κατάφερνε να ανεβεί στο χωριό, γιατι αυτό προσπαθούσαν κανονικά να κάνουν όλοι, ήξεραν οτι είχαν άτυπο ρεντεβού στο μαγαζί του Νίκου. Ετσι με αυτόν τον τρόπο είχαν παρέα ή έστω απλά έπιναν ενα ποτό με φίλους ακόμα και αν ήταν μόνοι τους.

              Μιας και το μαγαζί που μαζευτήκαμε πληρεί τις προδιαγραφές για να μαζευτεί μια μεγάλη παρέα σαν αυτή που κάναμε σήμερα, προτείνω άτυπα να υπάρχει πάντα ενα ραντεβού κάθε Κυριακή μεσημέρι για όσους είναι μόνοι ή συνοδεύονται και απλά θέλουν να βρεθούν με φίλους απο το patriotaki για κουβέντα ανταλλαγή πληροφοριών, δικτύωση κ.τ.λ.
              Αν συμφωνείτε να ειδοποιήσουμε και το μαγαζί να βάζουνε ενα reserve for patriotaki.net και να καθιερωθεί.
              Υπομονή και επιμονή patriotes.

              Comment


                #82
                Originally posted by jojos71 View Post
                Η ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ PATRIOTAKI ΣΗΜΕΡΑ ΧΤΥΠΑ ΣΤΟ OAKLEIGH!!!!!!!!!!!!...ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ!!!!
                ΜΕΓΑΛΗ επιτυχια η 3η συναντηση του patriotaki σημερα.
                Αναλυτικο ρεπορταζ αυριο λογο του προχωρημενου της ωρας και παλι ευχαριστουμε ΟΛΑ τα παιδια που ηρθαν.

                Comment


                  #83
                  Πολύ ωραία η συνάντηση σήμερα, το χαρήκαμε όλοι πολύ!
                  Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

                  Comment


                    #84
                    Mάγκες χτες έφυγα λίγο εσπευσμένα και μέσα στη βιασύνη δύο μαλακίες συνέβησαν: πρώτον ξέχασα να πληρώσω τον καφέ μου οπότε κάποιος πλήρωσε για μένα. Όποιος ήταν αυτός κερνάω καφέ στην πόλη οποτεδήποτε σε εργάσιμες ώρες.

                    Δεύτερον ξέχασα τα γυαλιά μου, κάτι καρεκλάδικα ρέϊμπαν καθρέφτες. Αν τα μάζεψε κανείς ας το πεί.

                    Κατά τα άλλα μια χαρά η συνάντηση και τη χάρηκα, απλά δεν το βλέπω να γίνομαι θαμώνας στο όκλεϊ γιατί είναι ανάποδα από εκεί που μένω. Πάντως γενικά μέσα για τακτικές συναντησούλες, προτείνω επόμενη φορά σε πάρκο με μπάρμπεκιου για να είναι πιό φιλικό το περιβάλλον και γι'αυτούς με παιδιά

                    Κλωτσάμε και καμμιά μπάλα εμείς οι χοντροί άμα λάχει

                    Comment


                      #85
                      απ'οτι διαβαζω περασατε τελεια, ελπιζω την επομενη φορα να καταφερω να ερθω και εγω!!!

                      Comment


                        #86
                        Θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια που ανταποκριθηκαν στο καλεσμα..ακομη κι αυτους που δεν ηρθαν αφου ειδοποιησαν..η συναντηση ηταν επιτυχημενη..η επομενη λοιπον ειναι μια παρα πολυ καλη ιδεα να γινει σε παρκο ετσι ωστε να συνδιαστει με ΒΒQ..

                        Comment


                          #87
                          Μπραβο παιδια!Απ οτι βλεπω η συναντηση ειχε επιτυχια.Στο επομενο ραντεβου πιστευω θα δωσω κ εγω το παρον...τελος Απριλιου ταξιδευω...οποτε θα τα πουμε απο κοντα.

                          Comment


                            #88
                            η συναντηση τελικα ηταν πολυ καλη αν και ανυσηχησαμε λιγο για τον συνεφιασμενο καιρο, περασαμε πολυ ομορφα και βεβαια να ξαναγινει ....

                            ΥΓ.Potelrgeist τα γυαλια σου τα βρηκαμε και τα δωσαμε στην διευθυνση του καταστηματος οποτε θελεις περνας και τα περνεις δεν ξεραμε ποιανου ητανε,....

                            Comment


                              #89
                              ευχαριστώ, θα πάρω τηλ σήμερα να δώ αν τα έχουν ακόμα

                              Comment


                                #90
                                Δυστηχως εκεινη την περιοδο ημουν στην dromana και δεν μπορουσα να ερθω.Τωρα μενωδιπλα στο οκλει οποτε κανονιστε να βρεθουμε στην αλλη μερια τωρα να μην μπορω παλι

                                Comment

                                Working...
                                X