Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Melbourne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by jojos71 View Post
    ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥΩΡΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ "ΑΥΤΟΝ" ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΤΗΝ 4η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ PATRIOTAKI ΜΕΛΒΟΥΡΝΗ Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 12.00 ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ "ΝΙΚΟΣ" ΣΤΟ OAKLEIGH..ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΟΑΦΙΧΘΕΝΤΕΣ..ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 0432405811 ΓΙΩΡΓΟΣ
    Για να μην χαθείτε..... 25 Portman St, Oakleigh, Victoria, Australia - Google Maps

    Comment


      Australia

      Originally posted by australian View Post
      Για να μην χαθείτε..... 25 Portman St, Oakleigh, Victoria, Australia - Google Maps
      Ευχαριστω για αλλη μια φορα australian για το navigate...

      Comment


        Καφές & ψήφος !!!

        Μπράβο παιδιά!!!! Εξαιρετική επιλογή ώρας!!!! Εκείνη ακριβώς την ώρα(7 το πρωί Ελλάδας-περίπου) θα είναι έτοιμη και η κάλπη για ψηφίσετε!!!!! Μη ξεχαστεί κανένας & δεν ψηφίσει....
        Πρώτα η "μαύρη" και μετά για καφέ!!!! Καλά να περάσετε παιδιά...
        Ελπίζω και εγώ κάποια στιγμή να τα καταφέρω να σας γνωρίσω από κοντά...
        Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

        Comment


          Originally posted by jojos71 View Post
          ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥΩΡΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ "ΑΥΤΟΝ" ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΤΗΝ 4η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ PATRIOTAKI ΜΕΛΒΟΥΡΝΗ Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 12.00 ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ "ΝΙΚΟΣ" ΣΤΟ OAKLEIGH..ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΟΑΦΙΧΘΕΝΤΕΣ..ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 0432405811 ΓΙΩΡΓΟΣ
          Ο άντρας μου(Γιώργος Κρητικός) φτάνει Μελβούρνη στις 24 Μαΐου το απόγευμα Ελπίζω να κάνετε άλλη μια συνάντηση για να μην νιώθει ξένος ανάμεσα σε ξένους, αν και έχει την υπηκοότητα, άλλο πράγμα είναι να συναντάς πατριώτες.

          Με απέραντη εκτίμηση σε όλους σας, καλή αντάμωση!!!!!
          Η πείρα είναι μια χτένα που την αποκτάς όταν είσαι πια καραφλός!!!!

          Comment


            Australia

            Originally posted by Μαρία Τσότρη View Post
            Ο άντρας μου(Γιώργος Κρητικός) φτάνει Μελβούρνη στις 24 Μαΐου το απόγευμα Ελπίζω να κάνετε άλλη μια συνάντηση για να μην νιώθει ξένος ανάμεσα σε ξένους, αν και έχει την υπηκοότητα, άλλο πράγμα είναι να συναντάς πατριώτες.

            Με απέραντη εκτίμηση σε όλους σας, καλή αντάμωση!!!!!
            No worries Μαρια, σχεδον μια φορα τον μηνα κανουμε μια συναντηση εδω στην Μελβουρνη...

            Comment


              Να σας θυμισω Κυριακη 6 Μαιου 12.00 στην καφετερια "ΝΙΚΟΣ" στο Oakleigh..θα στεισουμε την δικια μας καλπη...

              Comment


                θα ειμαι και εγω πεδια σε αυτιν τιν συναντιση,θα τα πουμαι απο κοντα να ειστε καλλα............

                Comment


                  Καλησπερα πατριωτακια... κρατηστε και μια καρεκλα για μενα, οκ;

                  Comment


                    Αustralia

                    Originally posted by nunki View Post
                    Καλησπερα πατριωτακια... κρατηστε και μια καρεκλα για μενα, οκ;
                    Σας περιμενουμε nunki...εχουν ερθει παρα πολλα παιδια τον τελευταιο καιρο και εχουν ερθει σε επικοινωνια μαζι μου..και θα ερθουν στην συναντηση..η παρεα μας εχει μεγαλωση..και υπενθυμιζω ξανα Κυριακη 6 Μαιου και ωρα 12.00 στην καφετερια "ΝΙΚΟΣ" στο Οakleigh..το τηλεφωνο μου ειναι 0432405811 Γιωργος για οτι χρειαστητε...

                    Comment


                      Originally posted by jojos71 View Post
                      Σας περιμενουμε nunki...εχουν ερθει παρα πολλα παιδια τον τελευταιο καιρο και εχουν ερθει σε επικοινωνια μαζι μου..και θα ερθουν στην συναντηση..η παρεα μας εχει μεγαλωση..και υπενθυμιζω ξανα Κυριακη 6 Μαιου και ωρα 12.00 στην καφετερια "ΝΙΚΟΣ" στο Οakleigh..το τηλεφωνο μου ειναι 0432405811 Γιωργος για οτι χρειαστητε...
                      εγω χρειαζομαι ενα αμαξι , στρωμα, ψυγειο,καφετιερα ,αρχικα για ναμπω σπιτι μετα δεν με χαλα γογο μου να ερχεσαι να μου μαγειρευεις...να μου φερνεις το γαλα τοπρωι (ξερεις εσυ)...κανα καφε...αυτα τα λιγα για αρχη....οτι αλλο σκεφτω θα σε ενημερωσω.....ευχαριστω προκαταβολικα...να σαι καλα να σαι εχει ο θεος καλα...

                      Comment


                        Να σας κανω γνωστο οτι στο εκλογικο κεντρο "ΝΙΚΟΣ" στο Oakleigh εφορευτικη επιτροπη θα ειναι jojos71, Κωστας γαργαλιανοι και panaisit.....

                        Comment


                          :
                          Originally posted by panaisit View Post
                          εγω χρειαζομαι ενα αμαξι , στρωμα, ψυγειο,καφετιερα ,αρχικα για ναμπω σπιτι μετα δεν με χαλα γογο μου να ερχεσαι να μου μαγειρευεις...να μου φερνεις το γαλα τοπρωι (ξερεις εσυ)...κανα καφε...αυτα τα λιγα για αρχη....οτι αλλο σκεφτω θα σε ενημερωσω.....ευχαριστω προκαταβολικα...να σαι καλα να σαι εχει ο θεος καλα...

                          τιποτε αλλο θελεις????????αλλος γαλα εγω φρεσκο ψαρακι!!!!!!

                          Comment


                            Μεγαλη Συναντηση Patriotaki την Κυριακη στον "ΝΙΚΟ" στο Oakleigh στις 12.00..για οτιδηποτε το τηλεφωνο μου ειναι 0432405811 Γιωργος.....

                            Comment


                              Originally posted by jojos71 View Post
                              Μεγαλη Συναντηση Patriotaki την Κυριακη στον "ΝΙΚΟ" στο Oakleigh στις 12.00..για οτιδηποτε το τηλεφωνο μου ειναι 0432405811 Γιωργος.....
                              Μαλλον εμείς δεν θα μπορέσουμε να ρθούμε, φεύγουμε Πέμπτη πρωί και πρέπει να συναντήσουμε κάποιους συγγενείς για να χαιρετήσουμε...
                              Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

                              Comment


                                4η Συναντηση Patriotaki Μελβουρνη..Κυριακη 6 Μαιου..στον "ΝΙΚΟ" στο Oakleigh..στις 12.00..σας περιμενουμε...

                                Comment

                                Working...
                                X