Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη; Ν 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Και γω χάρηκα πολύ που σας γνώρισα. Εύχομαι όλοι να πραγματοποιήσετε τα όνειρα σας!
    Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

    Comment


      #77
      θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

      Comment


        #78
        φαγατε κανα donner απο τον προεδρο τουλαχιστον τσακαλια ??? :P
        Better Think twice instead once

        Comment


          #79
          ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΑΠΟ Β.ΕΛΛΑΔΑ Νο 3!!!

          Καλησπέα σε όλους!!!!! Λοιπόν, επειδή :

          1) αρχίζει να καλοκαιριάζει (όχι ότι θα πάμε διακοπές, αλλά να.....η συνήθεια!!!)

          2) έχουμε αρχίσει να αραιώνουμε ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ!!!!! (& με ελαφρά πηδηματάκια, κάποιοι την κάνουνε για.....άλλες πολιτείες!!!)

          3) πέρασε αρκετούτσικος καιρός από την τελευταία μας συνάντηση

          για τους ανωτέρω λοιπόν λόγους καλώ :

          ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙΑ ΑΠΟ Β.ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΠΡΟΤΕΙΝΩ Η ΜΑΖΩΞΗΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013 & ΩΡΑ 18:00 ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΦΕ....

          είναι εκεί που έγιναν & οι 2 προηγούμενες φορές...
          Για όσους δεν το γνωρίζουν, το "γνωστό" καφέ δεν είναι ο "ΝΙΚΟΣ" της Μελβούρνης..... ;) , ούτε μας έχει ρεζερβέ!!!!
          Αν ανατρέξετε όμως σε προηγούμενα ποστ, των 2 προηγούμενων συναντήσεων μας, θα καταλάβετε....
          Άντε να μη σας βάζω & ψάχνετε.... το καφέ δίπλα στο καρφουρ "μακεδονια" απέναντι από το Νοσοκ. Αγ. Παυλος, στην εξοδο Κ12 για Χαλκιδική.....

          μαζεύουμε "υπογραφές" για συμμετοχή..... όσοι πιστοί προσέλθετε!!!!!

          εννοείτε πως αν χρειαστεί, αλλάζουμε ώρα & μέρος (υπό προυποθέσεις....!!!!! στείλτε π.μ. να τα πούμε, αν υπάρχει πρόβλημα!!!)
          Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

          Comment


            #80
            Γεια σου billy !!!
            Δυστυχως και ευτυχως αυτη την φορα δεν θα ειμαι μαζισας !!
            Οπως ξερεις τωρα τις συναντησεις τις κανω στο "Νικος" στην Μελβουρνη !!! χα χα χα !!!
            Προτρεπω ομως ολους που ειναι ακομα στη Β Ελλαδα και σκεπτονται για Αυστραλια να πανε στην συναντηση.
            Αυτες οι συναντησεις ειναι ωφελιμες και δημιουργουν φιλιες.
            Ευχομαι καλη επιτυχια στην συναντηση σας παιδια ,και ευχομαι πολυ συντομα, για οσους φυσικα το θελουν, να συναντηθουμε στην Αυστραλια !!!!!

            ΥΓ : εγινε και μια αλλη συναντηση κοντα στο ΙΚΕΑ στο φοινικα!!!!!!
            θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

            Comment


              #81
              εγώ δηλώνω παρόν!!!!!!!!!!!!στο carrefour και αυτή τη φορά.

              Comment


                #82
                Καλησπέρα Σωτήρη!!!! Καιρό έχουμε να ακούσουμε τα νέα σου!!!! Τα λες τώρα σε....άλλους ε;;;;; στο Νίκο;;;;;; χαχαχαχαχα!!!
                Ναι έχεις δίκιο για ακείνη την συνάντηση στο Bennigan's...... τότε εγώ δεν μπόρεσα να έρθω, οπότε....δεν μετράει
                Αυτές οι φιλίες, πιστεύω, είναι & που θα μείνουν γιατί οι περισσότερες (όσες επιλέξουμε να κρατήσουμε that is....) θα έχουν σφυριλατηθεί στο αμώνι της αμοιβαίας ανάγκης και της άδολης προσφοράς....
                Μακάρι να τα καταφέρουμε να τα π(ι)ούμε όσο πιο γρήγορα μπορούμε down under....
                Καλά να περνάς!!!! Μόλις μπορέσεις γράψε νέα σου!!!!!
                Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                Comment


                  #83
                  Ελπιζω να μην ειμαι στο τρεξιμο εκεινες τις μερες...δεν εγγυομαι τιποτα....οπως με βολεψει......
                  Εγω θα προτεινα το Beach-bar Theros στην Περαια
                  http://www.theros-peraia.gr/wp-conte.../05/320277.jpg

                  http://www.theros-peraia.gr/wp-conte...3-1024x769.jpg
                  “Nothing is forever”

                  Comment


                    #84
                    Originally posted by Greece4ever View Post
                    Ελπιζω να μην ειμαι στο τρεξιμο εκεινες τις μερες...δεν εγγυομαι τιποτα....οπως με βολεψει......
                    Εγω θα προτεινα το Beach-bar Theros στην Περαια
                    http://www.theros-peraia.gr/wp-conte.../05/320277.jpg

                    http://www.theros-peraia.gr/wp-conte...3-1024x769.jpg
                    Καλησπέρα!!! & εμένα θα με βόλευε....είναι δίπλα στο σπίτι μου....αλλά είπαμε εκεί για 2 κυρίως λόγους

                    1) είναι κοντά στον περιφερειακό = εύκολη πρόσβαση & για άτομα εκτός νομού....& για...απομακρυσμένους &
                    2) έχει χώρο για παιδιά (γιατί κάποιοι θα φέρουν & τα ζουζουλά τους μαζί , αφού δεν μπορουν να τα αφήσουν κάπου...) όχι ότι δεν έχει χώρο & στο Θέρος, αλλά η αλκιόνι (π.χ.) είναι περιοχή Λαγκαδά....οπότε καταλαβαίνεις πόσο δύσκολο είναι να έρθει μέχρι Περαία....

                    Πάντως εγώ αντίρρηση δεν έχω, ότι πουν & οι λοιποί!!!!!
                    Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                    Comment


                      #85
                      εδω ειμαι και εγω αλλα μετρημενες μερες ακομα χεχεχεχεχε! λοιπον παιδια εννοειται πως θα ερθω για μια ακομη φορα, αλλα δυστηχως η περαια μου πεφτει αρκετα μακρυα! νομιζω πως στο carrefour ειναι προσβασιμα για ολους! βεβαια εαν η πλειοψηφια προτιμησει κατι αλλο θα παω πάσο! αντε φιλιά για την ωρα!
                      i don't do drugs, i am drugs!

                      Comment


                        #86
                        Originally posted by billy View Post
                        Καλησπέρα!!! & εμένα θα με βόλευε....είναι δίπλα στο σπίτι μου....αλλά είπαμε εκεί για 2 κυρίως λόγους

                        1) είναι κοντά στον περιφερειακό = εύκολη πρόσβαση & για άτομα εκτός νομού....& για...απομακρυσμένους &
                        2) έχει χώρο για παιδιά (γιατί κάποιοι θα φέρουν & τα ζουζουλά τους μαζί , αφού δεν μπορουν να τα αφήσουν κάπου...) όχι ότι δεν έχει χώρο & στο Θέρος, αλλά η αλκιόνι (π.χ.) είναι περιοχή Λαγκαδά....οπότε καταλαβαίνεις πόσο δύσκολο είναι να έρθει μέχρι Περαία....

                        Πάντως εγώ αντίρρηση δεν έχω, ότι πουν & οι λοιποί!!!!!
                        EXEΙΣ ΔΙΚΙΟ!
                        ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ Ας κανουμε αυτο που ειναι πιο πρακτικο

                        ΒΙLL?? ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕΣ? ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ!!!!ΠΟΣΟ ΔΙΠΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΑΓΕ??
                        “Nothing is forever”

                        Comment


                          #87
                          Άντε να μαζευόμαστε!!!!! Μόνο τόσοι είμαστε????? οι ίδιοι????? Αν ξέρετε & κάποιον άλλον που ίσως να μην διαβασε κάποιο από τα ποστ για τη συνάντηση, παρακαλώ ενημερώστε τον με π.μ. για να έχουμε μεγαλύτερη προσέλευση!!!! (θα κόψουμε & την Πρωτοχρονιάτικη πίτα για το 2013!!!! χαχαχχα)

                          C YA
                          Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                          Comment


                            #88
                            Originally posted by billy View Post
                            Καλησπέα σε όλους!!!!! Λοιπόν, επειδή :

                            1) αρχίζει να καλοκαιριάζει (όχι ότι θα πάμε διακοπές, αλλά να.....η συνήθεια!!!)

                            2) έχουμε αρχίσει να αραιώνουμε ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ!!!!! (& με ελαφρά πηδηματάκια, κάποιοι την κάνουνε για.....άλλες πολιτείες!!!)

                            3) πέρασε αρκετούτσικος καιρός από την τελευταία μας συνάντηση

                            για τους ανωτέρω λοιπόν λόγους καλώ :

                            ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙΑ ΑΠΟ Β.ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΠΡΟΤΕΙΝΩ Η ΜΑΖΩΞΗΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013 & ΩΡΑ 18:00 ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΦΕ....

                            είναι εκεί που έγιναν & οι 2 προηγούμενες φορές...
                            Για όσους δεν το γνωρίζουν, το "γνωστό" καφέ δεν είναι ο "ΝΙΚΟΣ" της Μελβούρνης..... ;) , ούτε μας έχει ρεζερβέ!!!!
                            Αν ανατρέξετε όμως σε προηγούμενα ποστ, των 2 προηγούμενων συναντήσεων μας, θα καταλάβετε....
                            Άντε να μη σας βάζω & ψάχνετε.... το καφέ δίπλα στο καρφουρ "μακεδονια" απέναντι από το Νοσοκ. Αγ. Παυλος, στην εξοδο Κ12 για Χαλκιδική.....

                            μαζεύουμε "υπογραφές" για συμμετοχή..... όσοι πιστοί προσέλθετε!!!!!

                            εννοείτε πως αν χρειαστεί, αλλάζουμε ώρα & μέρος (υπό προυποθέσεις....!!!!! στείλτε π.μ. να τα πούμε, αν υπάρχει πρόβλημα!!!)
                            ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ!!?
                            ΑΝΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΜΕ Κ ΑΣ ΚΛΑΙΩ!!!!!
                            “Nothing is forever”

                            Comment


                              #89
                              Μη στεναχωριέσαι Μαρία....μ'αυτά & μ'αυτά μαζευτήκαμε 6,7 άτομα(οικογένειες δλδ)!!! οπότε θα είναι καλή μάζωξη....αν καταφέρουμε τελικά να έρθουμε όλοι ( που το εύχομαι!!!!!)
                              Το Σάββατο λοιπόν...θα γνωριστούμε όλα τα πατριωτάκια!!!!
                              Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                              Comment


                                #90
                                Κι εγω κι εγω θα ερθω...Μονο που επειδη δεν ειχα ερθει την προηγουμενη φορα δεν ξερω για ποιο καφε λετε...Θα φροντισω να μαθω απο την Αλκιονη!Θα τα πουμε το Σαββατο!Θα χαρω πολυ να σας γνωρισω ολους σας!

                                Comment

                                Working...
                                X