Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συνάντηση μελών από Β.Ελλάδα - Θεσσαλονίκη; Ν 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    Μιας και δεν γνωριζω τους κανονες φανταζομαι οτι απαγορευεται να αναφερουμε το ονομα του μαγαζιου εεε??? Θα προσπαθησω (και θα καταφερω πιστευω) να ειμαι και γω εκει. Για οσους δεν με γνωριζετε (για ολους δηλαδη) ειμαι καλο παιδι! :-) Για τους υπολοιπους (billy) ευκαιρια να τα ξαναπουμε!

    Comment


      #92
      Originally posted by alexandrosmgm View Post
      Μιας και δεν γνωριζω τους κανονες φανταζομαι οτι απαγορευεται να αναφερουμε το ονομα του μαγαζιου εεε??? όχι φίλε....δεν το αναφέρουμε γτ δεν το.....ξέρουμε!!!! χαχαχα (είναι το παλιό Flocafe, αν σου λέει κάτι)Θα προσπαθησω (και θα καταφερω πιστευω) να ειμαι και γω εκει. Για οσους δεν με γνωριζετε (για ολους δηλαδη) ειμαι καλο παιδι! :-) Μην τον πιστεύετε!!!!! ("πολύ κολόπαιδο ο Κυριάκος, Κούλα!!!!!" ) Για τους υπολοιπους (billy) ευκαιρια να τα ξαναπουμε!( θα χαρώ να σε δω & πάλι φίλε!!!!! θα σε ειδοποιούσα για τη συνάντηση αν δεν το έβλεπες!!!!)

      Μάλλον θα έρθει η γυναίκα μου & ο μεγάλος μας.....αν θέλεις φέρε & εσύ τους δικούς σου....
      Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

      Comment


        #93
        Σχετικα με το μαγαζι παλι καλα που το διευκρίνισες γιατι εγω ειχα καταλαβει το αλλο...χαχα.

        Για τη γυναικα θα το σκεφτω να την βγαλω βολτα αν και εχει να σφουγγαρισει...
        Τον μεγαλο μου το γιο θα το σκεφτω 2 φορες καθως ειναι λιγο...δυσκολος για να το θεσω πολιτισμενα...

        Comment


          #94
          Eλπιζω να τα καταφερουμε μαζι με τον συζυγο κ να ερθουμε!!!Στο καρφουρ Μακεδονια!!?Η καφετερια ειναι εκεινη εκει μπροστα απο τα μποουλιγκ/μπιλιαρδα κ το Στερ Σινεμα?
          “Nothing is forever”

          Comment


            #95
            ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΚΑΦΕ, ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΞΙΑ (ΚΟΛΛΗΤΑ) ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΦΟΥΡ ΑΝΑΜΕΣΑ Σ'ΑΥΤΟ & ΤΑ ΓΟΥΔΙΣ!!!!!...ΟΧΙ ΤΟ LES AMIS!!!!
            ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ Π.Μ. ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ!!!!!
            ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!
            Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

            Comment


              #96
              και περάσαμε όμορφα όμορφα όμορφα όπως λέει και το τραγούδι! παιδιά να είστε καλά όλοι σας, χάρηκα πάρα πολύ που σας είδα όλους ξανά και ελπίζω να τα ξαναπούμε κάπου αλλού! άλλωστε υποσχέθηκα BRQ!
              i don't do drugs, i am drugs!

              Comment


                #97
                Πρόεδρε....... το BRQ τρώγεται?????? γτ εγώ ξέρω ότι υποσχέθηκες BBQ...... μη μας τα αλλάζεις τώρα!!!!!

                Φιλιά πολλά!!!! Καλό ταξίδι!!!!! Τα λέμε Αδελαϊδα!!!!!!
                Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                Comment


                  #98
                  Πεστε το όνομα του μαγαζιού, δεν χάθηκε ο κόσμος και να γίνει και λίγη διαφήμιση, αρκεί που θα συννονοηθείτε καλύτερα.
                  Για την επόμενη φορά.
                  Υπομονή και επιμονή patriotes.

                  Comment


                    #99
                    Originally posted by Agoriani View Post
                    Πεστε το όνομα του μαγαζιού, δεν χάθηκε ο κόσμος και να γίνει και λίγη διαφήμιση, αρκεί που θα συννονοηθείτε καλύτερα.
                    Για την επόμενη φορά.
                    Το όνομα δεν το αναφέραμε για τον εξής λόγο..... : (τουλάχιστον εγώ προσωπικά) δεν το θυμόμασταν.....!!!! & τελικά ανακαλύψαμε ότι το όνομα του μαγαζιού είναι....: "NAMELESS" ή "ΝΑΜΕΛΕΣ" όπως είπε & η ΚΑΡΜΕΝ1314!!!!!
                    Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                    Comment




                      Χαρηκα πολυ που σας γνωρισα απο κοντα!Οι αποψεις που ανταλλαξαμε ηταν πολυτιμες!Θα το επαναλαβουμε!Αγοριανη σ ευχαριστουμε για την διευκρινιση αλλα οντως τυχαια δεν το ειπαμε!

                      Comment


                        Originally posted by billy View Post
                        Πρόεδρε....... το BRQ τρώγεται?????? γτ εγώ ξέρω ότι υποσχέθηκες BBQ...... μη μας τα αλλάζεις τώρα!!!!!

                        Φιλιά πολλά!!!! Καλό ταξίδι!!!!! Τα λέμε Αδελαϊδα!!!!!!
                        αχαχαχαχαχχα ακόμα γελάω! BRQ ή BBQ όπως θέλετε πέστε το, ελάτε εσεις και σας κερνάω και απτα δυο! αχαχαχχαχαχαχχα
                        i don't do drugs, i am drugs!

                        Comment


                          Originally posted by billy View Post
                          Το όνομα δεν το αναφέραμε για τον εξής λόγο..... : (τουλάχιστον εγώ προσωπικά) δεν το θυμόμασταν.....!!!! & τελικά ανακαλύψαμε ότι το όνομα του μαγαζιού είναι....: "NAMELESS" ή "ΝΑΜΕΛΕΣ" όπως είπε & η ΚΑΡΜΕΝ1314!!!!!
                          Το όνομα δεν το αναφέρατε γιατί ....δεν έχει όνομα!
                          Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

                          Comment


                            Παιδες χαρηκα πολυ για τη συντομη γνωριμια. Χαρηκα περισσοτερο που ειδα ενθουσιασμο. Δεν συγκρατησα ονοματα (ειμαι πολυ κακος σ'αυτο) αλλα "φωτογραφησα" χαρουμενα προσωπα. Καλη επιτυχια σε ολους και ιδιαιτερα στην alkioni που ειναι και η πρωτη απο το συγκεκριμενο γκρουπ που κανει το ταξιδι. Δεσμευομαι να ξαναπαραβρεθω σε μελλοντικα αντιστοιχα meeting αφου ειναι πολυ ομορφο να μοιραζεσαι με ανθρωπους και να αφουγκραζεσαι ανθρωπους με παρομοιους προβληματισμους και ανησυχιες. alkioni ευχομαι να σε ξαναδουμε μεν τα χριστουγεννα αλλα να ειναι εισαι εδω καθαρα για λογους τουριστικους.

                            Comment


                              Παιδια υπαρχει σεμιναριο που ειναι και για οσους θα παμε αυστραλια κ για σπουδαστες........
                              Πως μπορείτε να πάτε στην Αυστραλία/now24

                              ...και ειναι τελεια ευκαιρια κ για συναντηση κ ενημερωση!!
                              κανεις?!!
                              “Nothing is forever”

                              Comment


                                Εγώ ήδη έχω επικοινωνήσει με τον Κο Ιασωνίδη & έχω δηλώσει συμμετοχή, αλλά ακόμη δεν μου έχουν στείλει πρόσκληση.....
                                Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                                Comment

                                Working...
                                X