Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλησπέρα παιδιά!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Καλησπέρα παιδιά!

    Είπα κι εγω μετά απο καιρό που μπαίνω και σας διαβάζω να γίνω μέλος γιατί όντως έχετε κάνει πολυ καλή δουλειά και θέλετε να βοηθήσετε κόσμο και μπράβο σας γι αυτό!!! Είμαι η Μαίρη απο Αθήνα και εδω και 2-3 μήνες αποφάσισαμε με τον άντρα μου να εγκαταλείψουμε την Ελλάδα για τους γνωστούς λόγους και να παμε στο Μόναχο μιας κι εκεί εχουμε κάποιους γνωστούς.Ευχομαι ειλικρινά σε όλους καλή μας τύχη γιατί την έχουμε ανάγκη και καλή δύναμη!!!

    #2

    Comment


      #3
      Originally posted by mary_v View Post
      Είπα κι εγω μετά απο καιρό που μπαίνω και σας διαβάζω να γίνω μέλος γιατί όντως έχετε κάνει πολυ καλή δουλειά και θέλετε να βοηθήσετε κόσμο και μπράβο σας γι αυτό!!! Είμαι η Μαίρη απο Αθήνα και εδω και 2-3 μήνες αποφάσισαμε με τον άντρα μου να εγκαταλείψουμε την Ελλάδα για τους γνωστούς λόγους και να παμε στο Μόναχο μιας κι εκεί εχουμε κάποιους γνωστούς.Ευχομαι ειλικρινά σε όλους καλή μας τύχη γιατί την έχουμε ανάγκη και καλή δύναμη!!!
      καλώς ήρθες
      καλή δύναμη,και καλή τύχη

      Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

      Comment


        #4
        καλη τυχη
        Better Think twice instead once

        Comment


          #5
          να χετε δυναμη, υγεια, υπομονη, επιμονη κι αγαπη γιατι θα ρθουν και δυσκολες στιγμες... και ... καλη τυχη
          Μπορεί να απογοητευτείς αν αποτύχεις, αλλά είσαι χαμένος αν δεν προσπαθήσεις.
          ~Beverly Sills~ | (Αμερικανίδα υψίφωνος) | γ. 1929

          Comment


            #6
            καλως ηρθες mary_v

            Comment

            Working...
            X