Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανέκδοτα

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Έβαλα μια σταγόνα fairy στην κοιλιά μου για να διαλύσει τα λίπη!!! Παραμύθια!!! Απατεώνες!!!
    ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

    Comment


      Ανταλλάσω κόλλα Α4 με Audi ιδίου τύπου...
      The standards you let pass you by are the standards you accept

      Comment


        Μια διμοιρία λοκατζήδων κάνει ασκήσεις κοντά σ'ένα χωριό. Κάποια στιγμή τελειώνουν και ξεθεωμένοι την αράζουν σ'ένα καφενείο. Ξάφνου μπαίνει μέσα ο λοχαγός. πετάγονται όλοι όρθιοι προσοχή κλαρίνο.
        Ο λοχαγός πλησιάζει τον πρώτο φαντάρο , τον βουτάει από τ'αρχίδια και του λέει :
        - Πονάς ρε ;
        -΄Οχιιι ουρλιάζει ο φαντάρος .
        - Γιατί ;
        - Γιατί είμαι λοκατζής.
        Πάει στον επόμενο, τα ίδια.
        - Πονάς ρε;
        -΄Οχιιι
        - Γιατί ;
        - Γιατί είμαι λοκατζής.
        Πάει σειρά ο λοχαγός , όλοι τα ίδια.
        Φτάνει και στον τελευταίο.
        - Πονάς ρε;
        - Ναιιιιιιι
        - Ναι; γιατί;
        Γιατί είμαι ο καφετζής...
        ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

        Comment


          Τα μικρά παιδιά φοβούνται το σκοτάδι... Τα μεγάλα το φως, το νερό, το τηλέφωνο, την εφορία...!!!
          The standards you let pass you by are the standards you accept

          Comment


            > Όταν η Τζέην πρωτογνώρισε τον Ταρζάν, ένιωσε μια έλξη και εκεί που τoν ρωτούσε για τη ζωή του και τα λοιπά, τον ρώτησε και πως έκανε σεξ.
            > «Ταρζάν δεν ξέρει σεξ», της απάντησε.
            > Η Τζέην του εξήγησε τι ακριβώς είναι το σεξ. Ο Ταρζάν της είπε:
            > «Ααα, Ταρζάν χρησιμοποιεί τρύπα στο δέντρο.» Φρικαρισμένη η Τζέην, του λέει:
            >
            >
            > «Ταρζάν το κάνεις λάθος, αλλά θα σου δείξω πως γίνεται.» Βγάζει τα ρούχα της, ξαπλώνει στο έδαφος και του λέει:
            > «Εδώ! Πρέπει να το βάλεις εδώ μέσα!»
            > Ο Ταρζάν βγάζει το ταρζανοσλίπ, πλησιάζει με μια απίστευτη στύση, και της δίνει μια δυνατή κλωτσιά ανάμεσα στα πόδια. Η Τζέην κυλιέται σφαδάζοντας για λίγα δεύτερα που φάνηκαν ατελείωτα. Τελικά συνέρχεται κάπως και στριγκλίζοντας τον ρωτάει:
            > «Αυτό τώρα γιατί το έκανες!!!!»
            > «Ταρζάν τσεκάρει πρώτα για μέλισσες!»
            ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

            Comment



              έλεος

              Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

              Comment


                - Μπαμπά, μπαμπά, αρχίδι αρχίδι!!
                - Τι λόγια είναι αυτά ρε κωλόπαιδο;
                - Αρχίδι να χιονίδι, ρε μπαμπά...
                ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                Comment


                  Ενας χωρικος σταματαει στο γκαραζ της περιοχης του, για να επισκευασει το αυτοκινητο του.Ομως δεν μπορει να γινει την ιδια μερα,
                  και αποφασιζει να γυρισει σπιτι του με τα ποδια. Καθ'οδον, σταματει ν'αγορασει 5 κιλα μπογια, ενα αδειο κουβα, 2 κοτες και μια χηνα.
                  Προβληματιζεται ομως πως θα μεταφερει ολα αυτα

                  Την ιδια στιγμη βλεπει μια γριουλα που οπως φαινεται εχει χαθει...
                  - "Μηπως μπορειτε να μου πειτε πως θα παω στην οδο Αρεως 180, "ρωταει εκεινη

                  - "Επειδη το αγροκτημα μου ειναι εκει κοντα,ελατε μαζι μου. Το προβλημα μου ειναι πως θα κουβαλησω οσα κραταω..."
                  Η γριουλα προτεινει λοιπον να βαλει τη μπογια στο αδειο δοχειο, τα οποια θα μεταφερει με το ενα χερι. Να βαλει τη καθε κοτα κατω
                  απο τη καθε μασχαλη,και τη χηνα στο αλλο χερι.
                  Αφου την ευχαριστησε για την ιδεα, συνεχισαν μαζι. Σε καποια στιγμη, ο χωρικος προτεινε να κοψουν δρομο. Οποτε η γρια του λεει
                  -" Ποιος με διαβεβαιωνει οτι καθ'οδον δεν με στριμωξετε σε καποια γωνια, και αφου μου σηκωσετε τη φουστα, μου κανετε ενας Θεος ξερει....."
                  Και ο χωρικος απανταει
                  - "Θεε και Κυριε, μεταφερω 5 κιλα μπογια, 2 κοτες, μια χηνα, πως θα μπορουσα να σας κανω τετοιο πραγμα ?"
                  - " Ακουμπατε κατω τη χηνα, τη καλυπτετε με τον αδειο κουβα, βαλτε τη μπογια πανω απ'αυτο, και εγω θα κρατησω τις κοτες...."
                  The standards you let pass you by are the standards you accept

                  Comment


                    - Ειστε γυναικολογος;
                    - Οχι, αλλα μια ματια μπορω να τη ριξω
                    The standards you let pass you by are the standards you accept

                    Comment


                      Στα τελωνεία του Έβρου, εμφανίζεται νταλίκα με Ελληνα οδηγό και προέλευση την Ινδία. Ρωτά ο τελωνειακός τον οδηγό:
                      "Έχετε να δηλώσετε κάτι;"
                      "Οχι" απαντά ο οδηγός.
                      Ανοίγει ο άλλος την καροτσα και τι να δει; ενας ελέφαντας με μια φέτα ψωμί στα αυτιά. Γυρίζει ο τελωνειακός και λέει στον οδηγό:
                      "Μα καλά, αυτο ειναι το τιποτα;"
                      "Συγγνώμη, δημοκρατία δεν εχουμε; πρεπει να δωσω λογαριασμο τι θα βαλω στο τοστ μου;"
                      ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                      Comment


                        Μπαίνω σε φαρμακείο πριν λίγο κ ζητάω 20 προφυλακτικά... Ακούω 3 κορίτσια πίσω μου να ξεκαρδιζωνται στα γέλια...
                        Λέω στον υπάλληλο καντα 23!!
                        Το βουλωσαν αμέσως.
                        The standards you let pass you by are the standards you accept

                        Comment


                          Μαμά , μαμά είδα τον κόκορα δέκα φορές πάνω στη κότα σήμερα!!!
                          - Πήγαινε και πες το στο πατέρα σου θα καταλάβει αυτός..
                          - Μπαμπά, μπαμπά η μαμά, μου είπε να σου πω ότι είδα τον κόκορα δέκα φορές πάνω στην κότα σήμερα...
                          - Με την ίδια κότα ήταν γιε μου?
                          - Όχι!
                          - Ε τραβά πες το στη μάνα σου!!!
                          The standards you let pass you by are the standards you accept

                          Comment


                            ας προσευχιθουμε ολοι μαζι..

                            Hacker ημών ο εν των προγραμματιστών,
                            αγιασθήτω ο κώδικάς Σου, ελθέτω το Πρόγραμμά Σου,
                            γεννηθήτω το Update Σου ως εν server και επί του client.
                            Το patch ημών το critical δος ημίν σήμερον,
                            και άφες ημίν τα exploits ημών
                            ως και ημείς αφίεμεν τα advisories ημών.
                            Και μη εισενέγκης ημάς εις μπλε οθών,
                            αλλά ρύσαι ημάς από το data loss.

                            Δι' ευχών των Hackerάδων Προγραμματισταράδων ημών, Κύριε Root Admin ο Θεός ημών, ελέησον ημάς. Admin.
                            ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                            Comment


                              2 hacker στο σπιτι
                              Εχει κανεις link να κατέβασω το παντζουρι γιατι βαριεμαι να σηκωθω;??
                              ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                              Comment


                                ΟΙ ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ ΣΤΗ ΝΗΣΤΕΙΑ ΤΡΩΝΕ ΣΟΓΙΑ..
                                ΞΑΔΕΡΦΟΥΣ, ΘΕΙΟΥΣ , ΜΠΑΝΤΖΑΝΑΚΙΑ..
                                ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

                                Comment

                                Working...
                                X