Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αγγελίες από όσους είναι ήδη στην Αυστραλία

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    31 Μαιου φθανω Μελβουρνη και ψαχνω για σπιτι εως 2 δωματια.
    Αν γνωριζει καποιος κατι η αν εχει καποιος σπιτι και το διαθετει προς ενοικιαση παρακαλω ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα.

    Με ενδιαφερουν περιοχες clayton, oakleygh,resesvoir,και γενικα οι γυρω περιοχες απο αυτες που σας εγραψα.
    Ευχαριστω.
    Αν δεν φτάσει ο Άνθρωπος στην άκρη του γκρεμού, Δεν βγάνει η ράχη του φτερούγες να πετάξει.

    Comment


      παιδια καλημερα ειμαι χειριστης σκαπτικων μηχ/των (τσαπες ,φορτωτες κ.τ.λ.)και ψαχνω για δουλεια στην μελβουρνη μενω oakleigh (student visa) αν ξερει κανεις τιποτα το mail μου ειναι gskouterhs@gmail.com
      ευχαριστω πολυ

      Comment


        Originally posted by greg 7 View Post
        παιδια καλημερα ειμαι χειριστης σκαπτικων μηχ/των (τσαπες ,φορτωτες κ.τ.λ.)και ψαχνω για δουλεια στην μελβουρνη μενω oakleigh (student visa) αν ξερει κανεις τιποτα το mail μου ειναι gskouterhs@gmail.com
        ευχαριστω πολυ
        Διάβασε το post 145 http://www.patriotaki.net/%CE%B1%CE%...9/index15.html

        Comment


          Originally posted by hellinas View Post
          φιλε γαζιοτη,βρηκες κατι???και γω ψαχνω αμμεσα για κατι...μενω clayton,3 λεπτα απο το monash university,πες κατι ειτε βρηκες ειτε οχι,ευχαριστω
          δυστυχως δεν εχω βρει ακομα κατι ψαχνω απεγνωσμενα για οτιδηποτε!!!!!!!!!εσυ βρηκεσ κατι???εργω ειμαι κοντα στην αγορα του clayton πανω στο clayton road

          Comment


            Originally posted by panos patrinos View Post
            δωσε μου περισσοτερες πληροφοριες αν μπορεις σε παρακαλω.
            TO Bankstown - Wikipedia, the free encyclopedia
            βρίσκεται στο Sydney...

            Comment


              australian ευχαριστω πολυ
              γνωριζω για την αλλαγη του διπλωματος
              αλλα δεν μπορω να βρω δουλεια ακομα

              Comment


                Εχω βαλει στο θρεντ για Dubai ,αυτο το post.

                Eχω γραψει οτι δεν ειναι μονο για Dubai οι θεσεις που ζητανε.Και δεν προσλαμβανει μονο ιπταμενους η Εmirates. Επισης το group της Emirates ,δεν αποτελειται μονο απ την αεροπορικη εταιρεια.Αλλά δεν ξερω αν το χουν προσεξει αρκετοι το post μου αυτο.

                Γι αυτο βαζω κι εδω τις προσφατες αγγελιες για Αυστραλια. Οι 6 πρωτες ειναι για το Emirates Wolgan Valley (resort&spa) ,στην περιοχη Blue Mountains( NSW).(εχω παει εκδρομη και ειναι υπεροχο μερος .)To συγκεκριμμενο hotel/resort ,απεχει 190χλμ απο Συδνευ.Στις περισοοτερες θεσεις ,γραφει στο salary&benefits , οτι προσφερουν fully furnished accommodation.Εκει που δεν το γραφει ,ισως ειναι απο παραλειψη ,γιατι ουτε για ''salary'' κανει αναφορα.

                Η 7η ,ειναι για το Συδνευ .


                Oσοι πιστευουν οτι εχουν τα προσοντα για τις παρακατω θεσεις ,να εχουν υπ οψιν οτι ''Must have the legal right to work and live in Australia. The Company will not provide or assist with obtaining a work permit. ''



                Οι αγγελιες που υπαρχουν αυτη την στιγμη -ανεβηκαν χθες ,16/5 και κλεινουν σε 8 μερες /στις 26/5 -ειναι οι παρακατω

                1)Gardeners Labourer (Emirates Wolgan Valley)

                2)Commis Chef (Emirates Wolgan Valley)

                3)Porter - Guest Services (Emirates Wolgan Valley)

                4)Restaurant Staff/Wait Staff (Emirates Wolgan Valley)

                5) Guest Services Agent / Reception (Emirates Wolgan Valley)

                6)Spa Therapist ( Emirates Wolgan Valley)

                7)Cargo Agent /Sydney (Emirates Airlines)

                Εδω θα τις δει οποιος ενδιαφερεται. (δεν βαζω την διευθυνση της καθε θεσης ,γιατι οταν το δοκιμασα ,με εβγαζε παλι στο λινκ το αρχικο).Παταει πανω στον τιτλο της θεσης και βλεπει τα σχετικα.

                υ.γ Αν καποιος-α κανει αιτηση ,του-της ευχομαι καλη επιτυχια.
                ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

                Comment


                  Hi all we are looking for a qualified automotive mechanic full time,
                  we are based in Melbourne in the eastern suburbs if anyone is interested or knows someone looking for a job please inbox me.
                  Thank you

                  Comment


                    καλησπερα απο μελβουρνη!για φιλοξενια!!!!!!οποιος ενδιαφερεται...μπορω...

                    καλησπερα και απο μενα.το ονομα μου ειναι Δημητρης Γαρυφαλλου και ειμαι απο την Λιμνη Ευβοιας.ειμαι στην αυστραλια περιπου 6 μηνες και η ζωη ειναι πραγματικα ΟΑΣΗ!τωρα.οποιος ενδιαφερεται να τον φιλοξενησω για λιγο καιρο μεχρι να βρει τα πατηματα του,εγω δεν εχω κανενα προβλημα.δεν ειμαι (gay) και δεν ψαχνω για κοπελα.το λεω εξ αρχης μην εχουμε παρεξηγησεις... οποιος λοιπον ενδιαφερεται,ας με κανει add sto skype. : jinkazamag13 η ας με κανει friend sto hotmail : jinkazamag13@hotmail.com επισεις oποιος δεν σεβεται aporiptete!!!!!

                    Comment


                      απλα εγω πηρα μια βαλιτσα και ηρθα...περασα δυσκολα...πιστευω και στο καρμα.και πανω απο ολα ειμαι ΕΛΛΗΝΑΣ...

                      Comment


                        Originally posted by Dimitris Garifallou View Post
                        καλησπερα και απο μενα.το ονομα μου ειναι Δημητρης Γαρυφαλλου και ειμαι απο την Λιμνη Ευβοιας.ειμαι στην αυστραλια περιπου 6 μηνες και η ζωη ειναι πραγματικα ΟΑΣΗ!τωρα.οποιος ενδιαφερεται να τον φιλοξενησω για λιγο καιρο μεχρι να βρει τα πατηματα του,εγω δεν εχω κανενα προβλημα.
                        Μπράβο σου Δημήτρη. Σε λίγο καιρό κατεβαίνω και εγώ από Ερέτρια. Απλά για τα παιδιά που τυχών ενδιαφέρονται γράψε σε ποια περιοχή μένεις.
                        A journey of a thousand miles begins with a single step.

                        Comment


                          ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΑΠΟ ΓΡΑΦΕΙΑ ΕΥΡΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΓΓΛΙΚΑ

                          Comment


                            Originally posted by apostolis asimakis View Post
                            ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΑΠΟ ΓΡΑΦΕΙΑ ΕΥΡΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΓΓΛΙΚΑ
                            Μα και τα Γραφεία Εύρεσης Εργασίας...Αγγλικά μιλάνε...Αν δε φροντίσεις να μάθεις τη γλώσσα θα
                            σε εκμεταλλεύονται μιά ζωή οι "φιλάνθρωποι" έλληνες εδώ...

                            Comment


                              Ψάχνω waiters/waitresses Gia cafe sto Black Rock. Must have cafe experience, be quick on feet and have initiative. Day shifts only. Weekends included. Post if you are interested. Chris
                              ------------------------------------------------------
                              Saltwater Fish & Burger Bar is now hiring,
                              Anybody with fast food experience or anybody willing to learn please message me

                              Comment


                                Ζητούνται καθαριστες στις περιοχες κοντα στο Dandenong(Μelbourne) πειρα οχι απαραιτητη με καλες αποδοχες (Ιδανικο για ανδρογυνο) Part time απασχοληση τηλ 0433-757-130. Ευχαριστω.

                                Comment

                                Working...
                                X