Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Melbourne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

    Χάρηκα που σας γνώρισα, ελπίζω να σας ξαναδώ όλους σύντομα και για τους νεοαφιχθέντες να έχετε βρει όλοι το δρόμο σας. Καλό ξεκίνημα!!!

    Comment


      Συνάντηση Πατριωτάκι

      Comment


        Originally posted by xri23 View Post
        αυτά στη μέση με τα πράσινα λαμπάκια είναι κοινόχρηστες ψηστιέρες; με ρεύμα λειτουργούν;

        Comment


          Originally posted by geo.hatzel View Post
          αυτά στη μέση με τα πράσινα λαμπάκια είναι κοινόχρηστες ψηστιέρες; με ρεύμα λειτουργούν;
          ναι ναι δουλευουν με γκαζι και δωρεαν ,και τα πουλια που βλεπετε ειναι κλεφτες!!!!πηραν μια μπριζολα απο το πιατο και την εκαναν .κατα τα αλλα νομιζω οτι περασαμε καλα λιγο ???????!!!!!!!ο καιρος τα μουσκεψε αλλα τι να κανουμε εδω ειναι Αστραλια!!! που λενε.
          Την επομενη φορα θα ειναι ακομα καλυτερα.
          Ευχαριστουμε ολα τα παιδια που ηρθαν και αυτους που δεν ηρθαν την αλλη φορα ισως μπορεσουν να ερθουν.
          Και καλη τυχη στους νεοφερμενους(εμεις παλιοσαμε)!!!!!!και οι φωτο πολυ ωραιες μπραβω!!

          Comment


            Μπράβο παιδιά πάντα τέτοια.Να περνάτε καλά και να είστε πάντα χαρούμενοι και αγαπημένοι.Εύχομαι κάποια στιγμή να σας γνωρίσω και γω απο κοντά.


            φιλικά
            aussie

            Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

            Comment


              Παιδιά πότε είναι η επόμενη συνάντηση;
              Αν γίνει τέλος Αυγούστου αρχές Σεπτέμβρη με χαρά να συμμετάσχω και εγώ στην παρέα.
              Μήν αφήνεις αυτό που σε τρώει....
              να χορτάσει!!!!

              Comment


                Παιδιά ειλικρινά σας ζηλεύω!! Που θα πάει όμως!! Παρασκευή 14 Σεπτέμβρι έφτασα!!! από εκεί και μετά να είστε σίγουροι ότι δεν θα χάνω ούτε μία συνάντηση. Νοιώθω διαβάζοντας εδώ και ένα χρόνο περίπου το πατριωτάκι ότισας ξέρω όλους! Έχω ζήσει μαζί σας όλες τις αγωνίες για το ταξίδι σας!! Συγχαρητήρια σε όλους και εύχομαι πάντα τα καλύτερα για όλους εσάς και τις οικογένειές σας.!!

                Comment


                  Originally posted by MAKRIDIS View Post
                  Παιδιά ειλικρινά σας ζηλεύω!! Που θα πάει όμως!! Παρασκευή 14 Σεπτέμβρι έφτασα!!! από εκεί και μετά να είστε σίγουροι ότι δεν θα χάνω ούτε μία συνάντηση. Νοιώθω διαβάζοντας εδώ και ένα χρόνο περίπου το πατριωτάκι ότισας ξέρω όλους! Έχω ζήσει μαζί σας όλες τις αγωνίες για το ταξίδι σας!! Συγχαρητήρια σε όλους και εύχομαι πάντα τα καλύτερα για όλους εσάς και τις οικογένειές σας.!!
                  ναι ναι μεχρι τοτε θα εχει φτιαξει και ο καιρος????

                  Comment


                    ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΣ,ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΕΓΚΑΙΡΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΝΕΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΘΕΝΙΚΗ ΠΑΡΕΑ.

                    Comment


                      παιδιά ... να κάνετε συνάντηση και τον Οκτώβριο να είμαστε και εμείς στην παρέα.

                      Comment


                        Ποίοι είναι μέσα για να κάνουμε μία συνάντηση τώρα τον Σεπτέμβρη;
                        Άντε ρε παιδιά να οργανωθούμε λίγο !!!!!!
                        Μήν αφήνεις αυτό που σε τρώει....
                        να χορτάσει!!!!

                        Comment


                          Ζαχαροπλάστη επειδή εσύ δεν θα μπορείς να έρθεις στην συνάντηση στην Αθήνα κανονίζεις στην Μελβούρνη??χαχαχα!! ¨οτι κανονίσεις μετά τις 14 Σεπτέμβρη!!!! Ετσι θα μπορέσω να είμαικαι εγώ εκεί χαχαχαχα! τα λεμε συντομα!!

                          Comment


                            Τι να κάνουμε είμαι και λίγο ζηλιάρης εεεε!!!!
                            Νίκο φυσικά θα είναι μετά τις 14, ετσι λοιπόν θα είσαι σε 2 συναντήσεις,μία Αθήνα και μία Μελβούρνη.
                            Σε περιμένω φίλε!
                            Μήν αφήνεις αυτό που σε τρώει....
                            να χορτάσει!!!!

                            Comment


                              χαχαχα!! Ετσι φιλε μου Κώστα!!Θα μεταφέρω την αγωνία τους αλλά και την ελπίδα τους για μια καλύτερη ζωή και βέβαια τα χαιρετισματα από τους εδώ στους εκεί!!

                              Comment


                                ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΡΟΕΔΡΕΊΟ ΓΙΑ ΤΗΝ 6 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
                                Άντε ρε παιδιά να γίνει και 6η συνάντηση και άν είναι και αυτή σε στύλ μπάρμπεκιου
                                αναλαμβάνω το γλυκό!!!!!!
                                Μήν αφήνεις αυτό που σε τρώει....
                                να χορτάσει!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X