Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Melbourne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by australian View Post
    Guys σήμερα 2/11 "παίζει" μίνι (μπορεί να γίνει και maxi)συγκέντρωση patriotaki στην πλατεία Κολωνακιου oops sorry στο oakleigh pm me τα νούμερα σας για λεπτομέρειες.Τιμη εισόδου $50(κερνάει ο Κώστας....!)
    :ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ!!!!!!!!!! κυριοι.....Εχω να καταγγειλω οτι μερικοι???????? δεν εχουν ξεχασει τις κυβερνητικες τακτικες τις ελλαδας (περνουσαν τους νομους νυχτα)εκαναν το ιδιο καιμ εδω!!!
    συγκεκριμεν κανονισαν συναντηση για σημερα και το ειπαν 03,30 ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα ο Θεος αγαπαει τον νομοθετη αλλα και τα εργατικα παιδια!!!!!!! εκειμ που ξεφορτονα τι να δω !!!!το μισο Πατριοτακι λιαζοτανε στο Οκλι!!!!!!!!και ουτε ηρθαν να βαλουν ενα χερακι!!!!!!!!ξεφορτοσα 8(ΟΚΤΟ) ολοκληρα κιβωτια ΜΟΝΟ ΜΟΥ!!!!!!την επομενη φορα πιο νωρις παρακαλω
    τελος καλο ολα καλα ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!:1:

    Comment


      Απάντηση της καταγγελίας ...μετά από πολύωρη σύσκεψη αποφασίστηκε αιφνιδίως μια μίνι συνάντηση πατριωτάκι... στάλθηκε μήνυμα στον κύριο Κώστα μας που ποτέ δεν απάντησε,σας εκκάλεσα εγώ προσωπικώς 2 φορές όπου άκουγα το γνωστό ηχογραφημένο μήνυμα (Con .....isn't available right now) επιστρατεύτηκε η kikirikena όπου μετά από πολύωρη αναζήτηση εντοπιστήκατε στην οδό atherton ,την στιγμή που παρακολουθούσατε 8 κυτία ζωντανών αστακών όπου κατευθυνόντουσαν στον πελάτη μόνα τους (ζωντανά είναι περπατούν )σας ενημέρωσε δια το που βρισκόμασταν,και τότε φιλοτιμηθήκατε να μας καλέσετε και να μας επιπλήξετε .....στο τέλος αφού ήρθατε, είχατε και το θράσος να μας επιπλήξετε δημοσίως ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΥΡΙΈ ΚΩΣΤΑ ΜΑΣ!!!!!

      ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΔΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ
      ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

      Comment


        Μπραβο κυριες και κυριοι που οσοι ειχατε το τηλεφωνο μου και δεν με πηρατε να ερθω κι εγω στη συναντηση του "Πατριωτακι" με την ομαδα μου(βλ. παιδια) Σας συγχωρω αυτη τη φορα αλλα την αλλη δεν............

        Comment


          Originally posted by kikirikoy View Post
          Απάντηση της καταγγελίας ...μετά από πολύωρη σύσκεψη αποφασίστηκε αιφνιδίως μια μίνι συνάντηση πατριωτάκι... στάλθηκε μήνυμα στον κύριο Κώστα μας που ποτέ δεν απάντησε,σας εκκάλεσα εγώ προσωπικώς 2 φορές όπου άκουγα το γνωστό ηχογραφημένο μήνυμα (Con .....isn't available right now) επιστρατεύτηκε η kikirikena όπου μετά από πολύωρη αναζήτηση εντοπιστήκατε στην οδό atherton ,την στιγμή που παρακολουθούσατε 8 κυτία ζωντανών αστακών όπου κατευθυνόντουσαν στον πελάτη μόνα τους (ζωντανά είναι περπατούν )σας ενημέρωσε δια το που βρισκόμασταν,και τότε φιλοτιμηθήκατε να μας καλέσετε και να μας επιπλήξετε .....στο τέλος αφού ήρθατε, είχατε και το θράσος να μας επιπλήξετε δημοσίως ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΥΡΙΈ ΚΩΣΤΑ ΜΑΣ!!!!!

          ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΔΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ
          καταπληκτικο, ειδικα αυτο με τους αστακους αχαχαχαχα,
          i don't do drugs, i am drugs!

          Comment


            Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
            :ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ!!!!!!!!!! κυριοι.....Εχω να καταγγειλω οτι μερικοι???????? δεν εχουν ξεχασει τις κυβερνητικες τακτικες τις ελλαδας (περνουσαν τους νομους νυχτα)εκαναν το ιδιο καιμ εδω!!!
            συγκεκριμεν κανονισαν συναντηση για σημερα και το ειπαν 03,30 ΤΟ ΠΡΩΙ!....................
            Οι νομικοί μου σύμβουλοι θα απαντήσουν σύντομα στην αβάσιμη και κατάπτυστη καταγγελία του Κου Κώστα.
            Δεν θα περάσει έτσι αυτή τη φορά.Τέρμα στον αποπροσανατολισμό της κοινής γνώμης.


            PS:Λευτεριά στους αστακούς!!!!!

            Comment


              Originally posted by australian View Post
              Οι νομικοί μου σύμβουλοι θα απαντήσουν σύντομα στην αβάσιμη και κατάπτυστη καταγγελία του Κου Κώστα.
              Δεν θα περάσει έτσι αυτή τη φορά.Τέρμα στον αποπροσανατολισμό της κοινής γνώμης.


              PS:Λευτεριά στους αστακούς!!!!!

              Comment


                Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                Την επόμενη φορά θα έχει αστακό με φραπόγαλο.....στα κάρβουνα!

                Comment


                  ante vre paidia kanoniste kamia akoma sinantisi me patriotaki den tis prolavame tis proigoumenes.

                  Comment


                    Γειά σας παιδιά!!! Ποιό πατριωτάκι μένει πρός Glenroy-Pascoe Vale-Brunswick κτλ. ??????????

                    Comment


                      Ας βρεθούμε λοιπόν κατα τις 11 στο Oakley στην καφετέρια "Νίκος", την Κυριακή 7 Απριλίου.
                      Είδα οτι θα έχει καλό καιρό αλλά πάλι ποτέ δεν ξέρεις εδω.
                      Υπομονή και επιμονή patriotes.

                      Comment


                        Originally posted by Agoriani View Post
                        Ας βρεθούμε λοιπόν κατα τις 11 στο Oakley στην καφετέρια "Νίκος", την Κυριακή 7 Απριλίου.
                        Είδα οτι θα έχει καλό καιρό αλλά πάλι ποτέ δεν ξέρεις εδω.
                        Δηλώστε συμμετοχή!
                        First come-First served!
                        Ελάχιστη κατανάλωση $50

                        Comment


                          παρωνννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννν

                          Comment


                            Μέσα και εμείς

                            Comment


                              ενημερωθηκε ηδη ο huby...και δηλωσε οτι θα παρευρεθει....
                              Mr Australian επειδη δεν το χει με την τεχνολογια και σου ανεφερα καποια στιγμη οτι κατι "κουλο" εχει κανει και δεν μπορει να μπει εδω μεσα...please help him.....

                              Comment


                                Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                                παρωνννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννν
                                Συνάντηση χωρίς Κώστα ΔΕΝ παίζει !!!

                                Comment

                                Working...
                                X