Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Melbourne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Κολλησε το ταμπλετ μωρε κ συ αμεσως το καμα επεξεργασια
    Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

    Comment


      Originally posted by FarfyFfs View Post
      Οπα μεβγαλε το προηγουμενο μηνυμα, ε δε θα ναι πολυ μεγαλο μιας κ το τσερκι μ ειναι μεσαιου μεγεθους αλλα ενα μικρο κομματι για τον καθενα μας ρε παιδι μ θα φτασει, ε θα μαστε πανω απο 10 ατομα λες; καποιος να φερει πιρουνια κ καποιος πιατα τοτες
      10 ??? μόνο ??
      Την προηγούμενη φορά που ανακοίνωσα καφέ στις 3 τα ξημερώματα(Ωρα Αυστραλίας) μαζευτήκαμε 15,τώρα που ασχολούνται και τα ΜΜΕ θα γίνει προσκύνημα...!

      Comment


        Ε καλα ας ψηφισουμε για το τζιζ κεικ τοτες αν παρω 10 οκ θα το φερω, οι υπολοιποι δεν τρωνε μουαχα
        Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

        Comment


          Originally posted by FarfyFfs View Post
          Ε καλα ας ψηφισουμε για το τζιζ κεικ τοτες αν παρω 10 οκ θα το φερω, οι υπολοιποι δεν τρωνε μουαχα
          okies,όποιος δηλώνει συμμετοχή ας ψηφίζει κιόλας.
          τσιζ or tziz!

          Comment


            Επισης αυριο μετα το μαθημα θα παω στο ζωολογικο κηπο οποιος θελει ιζ μορ δαν γουελκομ να ρθει
            Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

            Comment


              Originally posted by marinadim View Post
              Γειά σας παιδιά!!! Ποιό πατριωτάκι μένει πρός Glenroy-Pascoe Vale-Brunswick κτλ. ??????????
              Ναι Μαρινα εμεις στο Βrunswick θελεις να σου φερουμε τιποτα????

              Comment


                Originally posted by australian View Post
                okies,όποιος δηλώνει συμμετοχή ας ψηφίζει κιόλας.
                τσιζ or tziz!
                γαλακτομπουρεκο ψηφιζω εγω

                Comment


                  Originally posted by FarfyFfs View Post
                  Καλε τραινο για οκλει εχει? Πρεπει να βρω πως θα ρθουμε απο heidelberg, πισης θα ειναι μεγαλη βακεια αν φερω τσιζ κεικ? Το φτιαχνω πολυ ωραιο, αλλα αν θυμαμαι καλα αυτη η καφετερεια του νικου εχει κ γλυκα, να μας φτισξω? Και να παμε να παρουμε πλαστικα πιατα κ πιρουνια να το τσακισουμε;
                  Την γραμμη προς Pakenham θα παρεις απο Flinders street staion απο platform 6

                  Comment


                    Originally posted by Dionysis68 View Post
                    Την γραμμη προς Pakenham θα παρεις απο Flinders street staion απο platform 6
                    Ναι το βρηκα κ εγω στο ιντερνετ. Ευχαρθστω. Θα κανουμε ταξιδακι την κυρθακη
                    Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                    Comment


                      Originally posted by australian View Post
                      Kαι τραίνο και βαπόρι και ταξί κι ότι θες!
                      Προβλέπεται να είμαστε αρκετοί οπότε το τσιζ θα κάνει τζιζ ,πόσους τόνους θα φτιάξεις?(Στείλε τα με φορτωτική και πάμε να τα τσακίσουμε στο πάρκο λίγο πιό πάνω).
                      ps:O Jim τρώει μόνο γαλακτομπούρεκο....
                      διαθετουμε και φορτηγο ψυγειο!!!

                      Comment


                        Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                        διαθετουμε και φορτηγο ψυγειο!!!
                        θα χρειαστεί να αποθηκεύσουμε τα cheesecakes της Farfy

                        Comment


                          Originally posted by Christinar View Post
                          Marina i douleia mou einai brunswick xreiazesai kti apo autes tis perioxes?
                          Οχι απλα ειχαμε μαζευτει με παιδια απο Πατριωτακι τις προαλλες και ειχαμε απορια ποσοι ειναι απο αυτες τις περιοχες.....οι περισσοτεροι πρεπει να μενουν πρός Oakleigh μερια......Θα τα πούμε την Κυριακή...μάλλον ο άντρας μου θα έρθει δηλαδη...εγώ δουλεύω....

                          Comment


                            Originally posted by marinadim View Post
                            Οχι απλα ειχαμε μαζευτει με παιδια απο Πατριωτακι τις προαλλες και ειχαμε απορια ποσοι ειναι απο αυτες τις περιοχες.....οι περισσοτεροι πρεπει να μενουν πρός Oakleigh μερια......Θα τα πούμε την Κυριακή...μάλλον ο άντρας μου θα έρθει δηλαδη...εγώ δουλεύω....
                            του έστειλα sms.Εσένα πότε θα σε δούμε?

                            Comment


                              Originally posted by australian View Post
                              του έστειλα sms.Εσένα πότε θα σε δούμε?
                              Ελα μου ντε!!!!!

                              Comment


                                Originally posted by marinadim View Post
                                Ελα μου ντε!!!!!
                                No Worries

                                Comment

                                Working...
                                X