Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Melbourne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Το Πάσχα θα ψήσετε(δε βαρεθήκατε την τσίκνα τόσα χρόνια??),ή θα συναντηθούμε?
    το σημείο θα το προτείνει ο Gargalianos!(λίγο πιό πάνω απο το cafe στο πάρκο...)

    Comment


      Originally posted by australian View Post
      Το Πάσχα θα ψήσετε(δε βαρεθήκατε την τσίκνα τόσα χρόνια??),ή θα συναντηθούμε?
      το σημείο θα το προτείνει ο Gargalianos!(λίγο πιό πάνω απο το cafe στο πάρκο...)
      το Πασχα ειμαι καλεσμενος στον Κοκκινο Λοφο και μετα στο Κικιροσπιτο!!!!!!!

      Comment


        Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
        το Πασχα ειμαι καλεσμενος στον Κοκκινο Λοφο και μετα στο Κικιροσπιτο!!!!!!!
        Μπορεί να περάσω για επιθεώρηση...!

        Comment


          Ια κανουμε καμια νεα συναντηση ? Προβλέπεται? Ρα παιδια στο Σίδνεϊ ακομα προσπαθουν να συναντηθούν. Παμε για ραουντ του εμείς
          Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

          Comment


            Originally posted by FarfyFfs View Post
            Ια κανουμε καμια νεα συναντηση ? Προβλέπεται? Ρα παιδια στο Σίδνεϊ ακομα προσπαθουν να συναντηθούν. Παμε για ραουντ του εμείς
            Κάτι θα γίνει.Εμείς είμαστε στο round 10 plus(κι αν βάλεις και τις πιό στενού κύκλου 25 plus)
            Στο Sydney ευτυχώς ανάλαβε πρωτοβουλία η Christine και κάτι πάει να γίνει.

            Comment


              Originally posted by FarfyFfs View Post
              Ια κανουμε καμια νεα συναντηση ? Προβλέπεται? Ρα παιδια στο Σίδνεϊ ακομα προσπαθουν να συναντηθούν. Παμε για ραουντ του εμείς
              FarfyFfs χαχαχαχα μην μας υποτιμάς έτσι!!! Δεν προσπαθούμε ακόμα! Είναι πλέον συγκεκριμένο..Θα αναρτήσουμε και ντοκουμέντα!

              Comment


                Originally posted by australian View Post
                Κάτι θα γίνει.Εμείς είμαστε στο round 10 plus(κι αν βάλεις και τις πιό στενού κύκλου 25 plus)
                Στο Sydney ευτυχώς ανάλαβε πρωτοβουλία η Christine και κάτι πάει να γίνει.
                Αντε να τις εκατοστήσετε με το καλό!
                Στις 500 (ανάλογα με τις ώρες...παρακολούθησης..) θα μοιραστούν και πτυχία αποφοίτησης!! χαχαχα

                Thanks για την ψήφο εμπιστοσύνης australian!

                Comment


                  Καλησπερα παιδια .... fresh meat ....οπως μου λενε.... ενος μηνως και κατι.... αν υπαρξει περιπτωση συναντησεις... θα χαρω πραγματικα να γνωρισω και τα υπολοιπα πατριωτακια εδω στο Melbourne. Καλη δυναμη σε ολους μας

                  Comment


                    Originally posted by christine View Post
                    FarfyFfs χαχαχαχα μην μας υποτιμάς έτσι!!! Δεν προσπαθούμε ακόμα! Είναι πλέον συγκεκριμένο..Θα αναρτήσουμε και ντοκουμέντα!
                    Καλε πλακα εκανα. Με το καλο να βρεθειτε κ να περασετε σουπετ. Μσκαρι να μπορουσαμε να ερθοθμε κ μεις
                    Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                    Comment


                      Originally posted by FarfyFfs View Post
                      Καλε πλακα εκανα. Με το καλο να βρεθειτε κ να περασετε σουπετ. Μσκαρι να μπορουσαμε να ερθοθμε κ μεις
                      Εννοείται ότι το εξελαβα σαν αστείο!! No worries!
                      Who knows μπορεί στην επόμενη να συναντηθούμε! Χαχαχ

                      Comment


                        Aman kai ksexasa na enimeroso edo gia tin sinantisi.. Paides kalispera kai apo edo kanoniste sinantisi gia na do me poia atoma exo na kano kai na tous po ta euxaristo apo konta!!!! tha perimeno ora kai topo sinantisis!!!

                        Comment


                          Γιά όσους δεν είναι εύκολο να παρακολουθούν τις αναρτήσεις σχετικά με τις συναντήσεις στο patriotaki ας μου στείλουν τα νούμερα των κινητών τους με pm,οπότε όταν προκύπτει κάποια συνάντηση να ειδοποιούνται με sms.

                          Comment


                            Καλημερες.
                            Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα εχω ενα μηνα εδω σχεδον και 2-3 ατομα εχω δει
                            Αν δεν φτάσει ο Άνθρωπος στην άκρη του γκρεμού, Δεν βγάνει η ράχη του φτερούγες να πετάξει.

                            Comment


                              αντε λιγο????υπομονη να φτιαξει ο καιρος !!!!!!!και μετα...............Google Image Result for https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/87/Souvlaki-plate.jpg

                              Comment


                                Originally posted by australian View Post
                                Γιά όσους δεν είναι εύκολο να παρακολουθούν τις αναρτήσεις σχετικά με τις συναντήσεις στο patriotaki ας μου στείλουν τα νούμερα των κινητών τους με pm,οπότε όταν προκύπτει κάποια συνάντηση να ειδοποιούνται με sms.
                                τι είναι το pm?

                                Comment

                                Working...
                                X