Announcement

Collapse
No announcement yet.

Έκθεση Αυστραλών εργοδοτών στην Αθήνα 8-9/10/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Register Number

    Originally posted by Nikos Mech Eng View Post
    Επιβεβαιωμένα πια ισχύουν τα παρακάτω:

    Lower Reg Number 40045 Date 07/09/2011
    Upper Reg Number 43438 Date 13/09/2011

    Ευχαριστώ και τον radionuclide για τη συμμετοχή! .... έγραψες το νεότερο limit up! Αναμένουμε φίλους που έχουν RN>43500, υπάρχει κανείς? (παρακαλώ αναφέρετε και ημέρα υποβολής αιτήματος).
    Τι έγινε patriotakia? Όσοι ήταν να δηλώσουν συμμετοχή δήλωσαν? Δεν υπάρχει κανένας άλλος?

    Comment


      γεια σας παιδια!!τώρα μόλις έκανα register για έναν φιλο.....γραψε 45121

      Comment


        Αιτηση για την εκθεση.

        Γεια σας παιδια απο ενα νεο μελος του forum!! Εχω κανει αιτηση για μενα και την γυναικα μου μηπως εχει ακουστει κατι συγκεκριμενο για το που θα γινει?

        Comment


          Originally posted by ektoras View Post
          Γεια σας παιδια απο ενα νεο μελος του forum!! Εχω κανει αιτηση για μενα και την γυναικα μου μηπως εχει ακουστει κατι συγκεκριμενο για το που θα γινει?
          όσοι επιλεγούν θα λάβουν πρόσκληση άρα θα μάθουν και το που

          Comment


            Your unique Registration Number is: 45351






            Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

            Comment


              Register Number

              Originally posted by αντρικος View Post
              Your unique Registration Number is: 45351

              Επιβεβαιωμένα πια ισχύουν τα παρακάτω:

              Lower Reg Number 40045 Date 07/09/2011
              Upper Reg Number 45351 Date 15/09/2011

              Ευχαριστώ και τον αντρικος για τη συμμετοχή! .... έγραψες το νεότερο limit up! Επειδή έγινε ένα απότομο climb σχεδόν 2000 αιτήσεων (το προηγούμενο που είχαμε καταγράψει ήταν 43500 περίπου) στα Register Numbers θα θέλαμε και από άλλου φίλους να επιβεβαιώσουν ότι η αρίθμηση έχει φτάσει στα 45350 ή κάπου εκεί κοντά.

              Comment


                Originally posted by Nikos Mech Eng View Post
                Επιβεβαιωμένα πια ισχύουν τα παρακάτω:

                Lower Reg Number 40045 Date 07/09/2011
                Upper Reg Number 45351 Date 15/09/2011

                Ευχαριστώ και τον αντρικος για τη συμμετοχή! .... έγραψες το νεότερο limit up! Επειδή έγινε ένα απότομο climb σχεδόν 2000 αιτήσεων (το προηγούμενο που είχαμε καταγράψει ήταν 43500 περίπου) στα Register Numbers θα θέλαμε και από άλλου φίλους να επιβεβαιώσουν ότι η αρίθμηση έχει φτάσει στα 45350 ή κάπου εκεί κοντά.
                limit up......... άρε Νικόλα τι μας θύμησες τώρα......τότε που η Ελλάδα έβραζε στα καζάνια της ευμάρειας και που και η κουτσή Μαρία είχε "χαρτοφυλάκιο" .......έρε κούνια που μας κούναγε!!!!!!!!

                Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

                Comment


                  Βρηκα αυτο για την εκθεση που εγινε στο Λονδινο ( ας το μεταφρασει καποιος που κατεχει καλα την αγγλικη γλωσσα):

                  "Me and my hubbie went to the expo today. He is a diesel mechanic. I have been to another commercial expo last year and thought that it was a waste of time. Today though was great! It was busy and there were long queues. It was also smaller than I thought it would be & there were medical stands everywhere. However, compared to the other expo, the various states actually were very informative. My husband was offered two possible positions in Mildura, Victoria & the Northen Territory stand informed us that they were in desperate need of Diesel Mechanics and took my hubbies CV and promised to give it to people offering sponsorship. So all in all, we were very pleased. Oh and here's a tip. The queue for dept of immigration was tooooo long, we waited until the end of the NSW seminar and grabbed the representative and asked away. No waiting. We now just have to wait and see. "

                  Comment


                    Το μπλογκ ειναι " http://www.pomsinoz.com/forum/migration-issues/" για οποιος εχει υπομονη να ψαξει...

                    Comment


                      Προσκλήσεις θα διανεμηθούν δια μέσω email κατόπιν αιτήσεως του ενδιαφερόμενου, στα τέλη του Σεπτεμβρίου, καθώς και πληροφορίες για το χώρο και για τις ώρες της λειτουργίας.

                      Οι θέσεις είναι περιορισμένες, οπότε η επιλογή των συμμετεχόντων θα βασίζεται στις ειδικότητες, στην εμπείρια και στα προσόντα.

                      Comment


                        Καλησπέρα και από εμάς 45743.

                        Comment


                          Register Number

                          Originally posted by kostandinosb View Post
                          Καλησπέρα και από εμάς 45743.
                          Επιβεβαιωμένα πια ισχύουν τα παρακάτω:

                          Lower Reg Number 40045 Date 07/09/2011
                          Upper Reg Number 45743 Date 17/09/2011

                          Ευχαριστώ και τον konstadinosb για τη συμμετοχή! .... έγραψες το νεότερο limit up! Αναμένουμε φίλους με RN>45750. Μην ξεχνιόμαστε..... μας ενδιαφέρει και το limit down δηλαδή φίλους με RN<40045.

                          Γενικά συμπεράσματα: Μέσα σε 10 ημέρες η συμμετοχή άγγιξε τις 6.000 αιτήσεις. Εκτίμηση μου είναι ότι τις επόμενες ημέρες η συμμετοχή δεν θα τρέξει με τον ίδιο ρυθμό και ότι ακόμα και αν μείνει ανοιχτή η πρόσκληση μέχρι τις 30/9 το σύνολο των αιτήσεων δεν νομίζω να ξεπεράσει τις 8.500.

                          Τί έγινε? Δεν έκανε άλλος αίτηση συμμετοχής?

                          Comment


                            Καλημέρα.
                            Έχω καιρό να μπω και να διαβάσω τα μηνύματα θα ήθελα την βοήθεια σας για την συνάντηση στην Αθήνα την πρέπει να κάνω. Διαβάζω ότι χρειάζεται να κάνω αίτηση, που γίνετε?

                            Comment


                              Originally posted by stavros View Post
                              Καλημέρα.
                              Έχω καιρό να μπω και να διαβάσω τα μηνύματα θα ήθελα την βοήθεια σας για την συνάντηση στην Αθήνα την πρέπει να κάνω. Διαβάζω ότι χρειάζεται να κάνω αίτηση, που γίνετε?
                              Καλημέρα stavros!

                              Follow the link! http://www.immi.gov.au/skillexpos/skilled-workers.htm

                              Comment


                                Originally posted by stavros View Post
                                Καλημέρα.
                                Έχω καιρό να μπω και να διαβάσω τα μηνύματα θα ήθελα την βοήθεια σας για την συνάντηση στην Αθήνα την πρέπει να κάνω. Διαβάζω ότι χρειάζεται να κάνω αίτηση, που γίνετε?
                                Εδώ κάνεις εγγραφή stavros.
                                Υπομονή και επιμονή patriotes.

                                Comment

                                Working...
                                X